Кому вигідне підвищення цін на хліб для подолян?

28 квітня 2014 року у Верховній Раді України, з подачі народного депутата України Сергія Лабазюка, зареєстровано законопроект № 4787 «Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності Аграрного фонду», який передбачає перетворення Аграрного фонду у приватну фірму.

Зауважимо, що Аграрний фонд суттєво впливає на ціну хліба для населення країни.

Сергій Лабазюк вже тривалий час тісно співпрацює із Аграрним фондом, маючи із цього значні фінансові вигоди. Зокрема, ПП «Аграрна компанія 2004», яка входить у групу компаній «ВІТАГРО» свого часу взяла на зберігання 27 тисяч тон зерна із Аграрного фонду, за що регулярно отримує суттєву грошову винагороду.

У вищевказаному законопроекті пропонується на базі Аграрного фонду, який взагалі не можна приватизовувати, створити публічне акціонерне товариство з широкими повноваженнями. Зокрема, Лабазюк пропонує надати право створеному товариству самостійно, без дозволу уряду, здійснювати закупку та переробку сільгосппродукції, продавати надлишки та експортувати продукти харчування. Така форма діяльності дозволяє добре наживатися на Аграрному фонді усім причетним до його діяльності особам.

Слід відмітити, що це не перша спроба «приватизувати» Аграрний фонд. Цю ідею активно «проштовхував» колишній міністр сільського господарства Микола Присяжнюк. В квітні 2013 року Кабінет міністрів Миколи Азарова прийняв рішення про створення чогось подібного тому, що пропонує Сергій Лабазюк зараз. Для надання справі законного статусу горедепутат Олег Царьов подав до Верховної Ради відповідний законопроект, який депутати забракували та відправили на доопрацювання.

Зміна влади зруйнувала грандіозні плани Миколи Присяжнюка. Проте, як бачимо, прораховані схеми дерибану державного майна все ще живуть в головах народних обранців.

В додатку №2 до цього законопроекту Сергій Лабазюк пропонує внести зміни до переліку об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації.

Він пропонує дозволити роздержавлення 7 хлібокомбінатів, серед яких значиться Дунаєвецький комбінат хлібопродуктів, який вже тривалий час входить в сферу його інтересів.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України у своєму висновку зазначило, що на практиці прийняття законопроекту може призвести до необґрунтованого підвищення цін на сільськогосподарську продукцію, що, в свою чергу, негативно позначиться на забезпеченні продовольчої безпеки в Україні.

Втім, уже давно зрозуміло, що продовольча безпека країни зовсім не цікавить Сергія Лабазюка. В тому числі і завдяки його діяльності мало не кожного місяця в Хмельницькій області відбувається підвищення цін на борошно і хліб.

Теги: ,
Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Роман Омельчук

Роман Омельчук

Громадська організація "Сила людей"

Коментарів: 16

 1. ну цей лабазюк і чорт галімий, щоб його вдавило тими грошима що він накрав

 2. пиздеш это все! колищаку больше нет за что уцепиться : 16 января . фонды. а про себя рассказать?

  • иван, ти молдаван…стаття написана про одного ти написав про другого

   • Діма ви так же Молдавайн, тому що сайт купляний Коліщак, і про цю падлюку требе скрізь писати

 3. Люди!!! Невже ми допустимо, щоб Лабазюк знову пройшов до парламенту? Невже одного разу було не досить, щоб побачити його сутність? Він же не приховує, що працював із режимом Януковича і Ядуха його кращий товариш. Треба обрати депутата, який буде перейматися своїм народом, а не своїм гаманцем

  • ) Тарас, а що давайте Колыщака до парламента, який буде лизати дупу усім!!! а головне щоб сам отримав щось, а на вас йому начхати, ви ніхто. Лабазюк бізнес має, гроші йому не так потрібні як Коліщакогві, чи Гончару! Якщо пройде Коліщак, вдумайтесь скільки він вкраде, якщо він потратив біля 20 000 грн на ролик на 33 каналі, і примножте цю цифру в рази, скільки раз показували його!

 4. Жесть!!! якщо правельно я зрозумів, то Коліщак бідненький сумує( Адже крім того що жене на Лабазюка фігнею, більше немає чим( а лабазюк працює) Дарма Коліщак фігнею займається, краще нехай працює!!!

 5. Аграрний фонд реалізовує борошно хлібопекарям за сталими цінами що дає змогу утримувати ріст ціни на хліб, масового вжитку. Ніхто не говорить про те, що дорогий газ, бензин, потрібно піднімати заробітну плату людям. Хто не розуміється, не робіть політики. Побільше таких патріотів як Сергій Петрович.

  • Я с вами согласен! Если при класть логику, то что мы имеем в среднем цена за бензин 18 грн. 9 грн газ, + цены на продукты и прочее, почему тогда Аграрные фонды не подняли цены так высоко? Если мы реализуем то что предлагает Сергей, мы будем иметь все! А воровство с боку государства сейчас людям не нужно. Фонды в первую очередь будут расширяться, что приведет к найму людей, а значит будет робота! Сергей вы Молодец, так держать!

 6. Як Вам ще пояснити, що Лабазюк – це просто карма для Хмельниччини. Вся його діяльність у Верховній Раді направлена суто на своє збагачення. В першу чергу – це афери з дорогами та землею. Я навожу конкретні факти, а Ви приплітаєте сюди ще інших людей і починаєте його навіть хвалити, хоч не розумію за що. Певно, за те, що платить Вам за це гроші.

  • Шановний, діло не в тому, що хтось комусь платить, просто на відмінну від Коліщака і Гончара, Лабазюк ще нічого такий. А все почалось з того, що Коліщак просто плотить НГП що би ті писали, на Лабазюка! Давайте краще припинимо це! Це просто у Коліщака ума 0 він дурний, ось і купив, це вже не НГП а ЗГП!

   • Мені ніхто нічого не платить. Мене задовбали ці плакати “Завжди поруч” по усім закуткам. Я не журналіст, але просто не можу мовчати. Наводжу конкретні факти щодо Лабазюка, а Ви мені тут переводите стрілки на інших кандидатів. Про діяльність інших я нічого не знаю. А якщо Ви що-небуть знаєте, то наводьте факти. Давайте справді оберемо собі достойного депутата. Тільки давайте без штампів: той хороший, а той злодій. Давайте будемо оперувати фактами.

    • Давайте. Пошукайте в інтеренті скільки Коліщак землі продав. По основним данним було продано землі на 50 000 000 $ Ідемо далі, яким чином Коліщак займав посади? А я вам скажу, при помаранчевій, потім став в РДА при Янику, тепер він до Порошенка набивається! Просто тут настільки все ясно що жесть, а всім давай Лабазюка. Лабазюк він є Лабазюк, просто по порівняню з Іншими то ще так нічого.

     • “по основним даним” – це даним каналу Лабазюка. Щоб на Лабазюка не говорили, а його проплачені писаки все-рівно переведуть стрілки на конкурента

 7. Що за фігню тут всі пишуть? Якщо данний портал отримує гроші для того щоб писати це не значить що можна вірити усьому. Тому що, все пишуть про вашого Лабазюка, а те що тут є люди які переводят на Коліщака це правельно, бо якщо зрівняти Лабазюка і Коліщака, то Лабазюк небо і земля, і тепер нехай про Коліщака напишуть, там більше цікавого, це я пишу як не заінтересований.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.