Головний комуніст Хмельниччини відкидає співпрацю з Партією регіонів і говорить про обопільне голосування зі свободівцями

Перший секретар Хмельницького обкому Комуністичної партії України і кандидат у народні депутати у 191 виборчому окрузі Ігор Корнійчук відкинув співпрацю КПУ з Партією регіонів і говорить обопільне голосування зі свободівцями.

Таку думку він висловив в ексклюзивному інтерв’ю НГП, яке невдовзі буде опубліковане на сайті.

“Ми ніколи не працювали і не будемо працювати на Партію регіонів або іншу політичну силу, яка представляє клас роботодавців. Навпаки – КПУ захищає клас найманих працівників. Умовні об’єднання в парламенті потрібні для виконання обіцянок, що давалися українцям”, – пояснив він.

Фото Віталія Тараненка

На думку хмельницького комуніста, з 2010 року обіцянки Партії регіонів не виконуються.

“Ми не бачимо нових побудованих підприємств, лікарень, шкіл, крім тих довгобудів, які роками стояли. Також не знаймо, на що спрямовуються кошти Міжнародного валютного фонду”, – наголосив він.

І.Корнійчук додав, що 2004 року КПУ підтримала на пост президента Віктора Януковича тільки через те, що дружиною іншого кандидата Віктора Ющенка, була громадянка США.

Водночас комуніст вважає, що у Верховній Раді можливе ситуативне голосування фракцій КПУ і ВО “Свобода” за певні питання.

“Маю досвід співпраці з Олегом Тягнибоком, коли я працював народним депутатом III скликання (1998-2002 роки). Тоді пан Тягнибок входив до фракції Народного руху України і коли стояло питання захисту українського товаровиробника чи української державності в цілому, КПУ і Рух голосували разом”, – сказав І.Корнійчук.

Теги: , , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Один коментар

  1. Коммунисты -есть проститутки, которые будут с любыми,кто даст им “бабки”. А пиз…ть- это их главная работа и есть дебилы,которые верят им. Мне их жаль!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.