Москаль наніс губернатору Ядусі удар “нижче пояса” статистикою

Перший заступник голови Комітету з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією ВР і народний депутат України Геннадій Москаль заявив, що Хмельницька область за економічними показниками за 8 місяців знаходиться у катастрофічному стані.

Цю інформацію він оприлюднив журналістам під час прес-конференції у Хмельницькому, зіславшись на дані Головного управління статистики у Хмельницькій області.

Геннадій Москаль. Фото Віталія Тараненка

 

“Обсяги промислового виробництва за січень-серпень 2012 року проти січня-серпня 2011 року впали до 98%. Добувна і переробна промисловість – 98,8%, переробна промисловість- 96,1%, виробництво харчових продуктів – 85,6%. Хіба ми почали менше їсти? Та ні, у людей немає грошей за що купувати продукти”, – сказав він.

Кепські справи, за словами Г.Москалі, і в улюбленій галузі голови Хмельницької облдержадміністрації – сільському господарстві.

“За вісім місяців виробництво яловичини і телятини становило 77,4%. Також упали обсяги свинини. Можу вас привітати, що область прийняла іслам і перестала споживати свинину. Далі. Виробництво ковбасних виробів становило 94,3%, риби – 58, молока – 62%, сирів – 90%, хлібобулочних виробів – 84,4%”, – перерахував нардеп.

“Звідки подолано руїну, коли виробництво цегли впало? А вікна, двері, рами, дерев’яна підлога – все впало!” – наголосив Г.Москаль.

Він зауважив, що скоро подоляни перестануть бачити книги, оскільки їхнє виробництво становить 37,9%.

“Що тут “Хрещений батько-2” тільки видається (американський письменник Маріо П’юзо написав роман  “Хрещений батько”  і зняв на його основі фільм про сіцілійську мафіозну сім’ю Корлеоне – НГП)“, – іронізував нардеп.

Наостанок  Г.Москаль зазначив, що сума прибутків, які одержали підприємства області, становила 190 млн. грн, а збитків – 511,3 млн. грн. Фінансовий результат від економічної діяльності області був збитковим – 320,6 млн. грн.

“Скажіть, будь ласка, якщо ви взяли на роботу менеджера, а Президент України взяв губернатора менеджером і минуло вісім місяців, а підприємство терпить тільки збитки, що господар з цим менеджером робить? Тримає чи звільняє?” – запитав він.

 

 

 

Теги: , , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Один коментар

  1. Неужели кто-то верит этому вонючему козлу Москалюку?Брехня-это главная его работа!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.