На виборах чатуватимуть понад півтори тисячі міліціянтів На виборах чатуватимуть понад півтори тисячі міліціянтів

На Хмельниччині до охорони виборчих дільниць і громадського порядку задіяно 1730 правоохоронців. Про це у телефонній розмові повідомила керівник прес-служби… Далі »

На Городоччині у виборчих бюлетенях “зарізали” свободівців На Городоччині у виборчих бюлетенях “зарізали” свободівців

У селі Остапківці Городоцького району (ДВК №680233) у виборчих бюлетенях багатомандатного округу навпроти графи ВО “Свобода” поставлено відмітку “вибула”. Про… Далі »

На Хмельниччині Партію пенсіонерів України “вибули” На Хмельниччині Партію пенсіонерів України “вибули”

На виборчій дільниці № 297 с. Літки Держнянського району Хмельницької області (191 виборчий округ) навпроти графи Партії пенсіонерів України зробили… Далі »

У день “тиші” у Хмельницькому політична агітація не вщухає – ФОТО У день “тиші” у Хмельницькому політична агітація не вщухає – ФОТО

Сьогодні у Хмельницькому продовжують агітувати за Об’єднану опозицію. На центральній вулиці Кам’янецькій зафіксовані випадки політичної агітації. Зокрема, біля філармонії на… Далі »

Як дурять виборця: злив стратегії зі штабу Гереги (рос.) Як дурять виборця: злив стратегії зі штабу Гереги (рос.)

28 октября состоятся парламентские выборы, которые принесут немало сюрпризов на мажоритарных округах. Но уже можно сказать определенно, что нашего украинского… Далі »

ВИБОРИ-2012: ТРИМАЄМО РУКУ НА ПУЛЬСІ РАЗОМ! ВИБОРИ-2012: ТРИМАЄМО РУКУ НА ПУЛЬСІ РАЗОМ!

Редакція “Незалежного громадського порталу” запрошує до активної співпраці громадянських активістів, журналістів, кандидатів у народні депутати, свідомі політичні сили разом слідкувати… Далі »

Чорний PR на Хмельниччині: холодний душ до осінніх дощів. Добірка фотоматеріалів Чорний PR на Хмельниччині: холодний душ до осінніх дощів. Добірка фотоматеріалів

Розгул некоректної агітації й контрагітації із застосуванням наклепів та образ між опонуючими кандидатами і партійними штабами не минув і Хмельниччини…. Далі »

В Україні настав день “тиші” В Україні настав день “тиші”

У суботу, 27 жовтня в Україні настав день “тиші”. Проведення передвиборної агітації завершується о 24.00 год. останньої п’ятниці перед днем… Далі »