На київського пивовара-кандидата “настукали”, бо купує виборців? На київського пивовара-кандидата “настукали”, бо купує виборців?

Кандидат у народні депутати у 187 виборчому окрузі Ігор Бойченко поскаржився до ЦВК щодо можливого підкупу виборців його конкурентом, народним… Далі »

Робота хмельницьких дільничних комісій – у зародковому стані Робота хмельницьких дільничних комісій – у зародковому стані

Дільничні виборчі комісії у Хмельницькому, попри прописаний Законом початок діяльності ще 29 вересня, навіть у перші дні жовтня перебували у… Далі »

Хмельниччина потрапила у лідери за підкупом виборців на парламентських виборах Хмельниччина потрапила у лідери за підкупом виборців на парламентських виборах

Хмельниччина разом із Одеською і Київською областю потрапили у лідери за підкупом виборців на парламентських виборах. Відповідні результати моніторингу сьогодні оприлюднила… Далі »

Ядуха в десятці губернаторів за рівнем адміністративного впливу на виборчий процес – ОПОРА Ядуха в десятці губернаторів за рівнем адміністративного впливу на виборчий процес – ОПОРА

Голова Хмельницької облдержадміністрації Василя Ядуха потрапив до десятки губернаторів за рівнем адміністративного впливу на виборчий процес. Відповідний рейнтинг за підсумками… Далі »

У Городок кандидат у нардепи Герега привіз Оксану Білозір та гурт “Друга ріка” У Городок кандидат у нардепи Герега привіз Оксану Білозір та гурт “Друга ріка”

Кандидат у народні депупати у 192 виборчому окрузі та власник будівельної мережі гіпермаркетів “Еціцентр” Олександр Герега виступив одним із спонсорів… Далі »

У Хмельницькій області викрито начальника юрслужби однієї з військових частин, який вимагав 122,8 тис. грн хабара У Хмельницькій області викрито начальника юрслужби однієї з військових частин, який вимагав 122,8 тис. грн хабара

У Хмельницькій області працівники Управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю викрили начальника юридичної служби однієї з військових частин, який… Далі »