Ядуха в десятці губернаторів за рівнем адміністративного впливу на виборчий процес – ОПОРА

Голова Хмельницької облдержадміністрації Василя Ядуха потрапив до десятки губернаторів за рівнем адміністративного впливу на виборчий процес.

Відповідний рейнтинг за підсумками останніх двохї місяців підпила ГМ “ОПОРА”.

Хмельницький губернатор посів сьому сходинку із зафіксованими шістьма випадкими застосування адмінресурсу. Так, він проводив спільні заходи із кандидатами від Партії регіонів та оголошував заяви «за» чи «проти» учасників виборів.

Адміністративний вплив голів регіональних органів влади на виборчий процес аналізувався ОПОРОЮ на підставі моніторингу їх діяльності за 7 основними напрямками: 1) Передвиборчі заяви «за» чи «проти» кандидатів, участь у партійних заходах під час виконання посадових обов’язків; 2) Офіційні заходи голови ОДА за участю окремих партій чи кандидатів/залучення державних службовців до партійних та агітаційних заходів/використання ресурсів ОДА для агітації; 3) Бюджетний адмінресурс; 4) Зловживання інформаційними ресурсами влади; 5) Особиста участь у політичній рекламі; 6) Політично вмотивований тиск на підлеглих чи інших суб’єктів (ЗМІ, правоохоронці, громадські організації); 7) Наявність статусу кандидата та зловживання повноваженнями у власних інтересах.

Теги: , , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.