Порушення на виборах від “Свободи”: агітуювання за ПР Порушення на виборах від “Свободи”: агітуювання за ПР

Лише хронологія від прес-служби ВО “Свобода”: 189 округ (центр – Красилів). Теофіпольськиий район, смт.Базалія, дільниця № 681012. В місцевому Будинку-інтернаті… Далі »

Хмельницькі регіонали б’ють на сполох – опозиція зухвало порушує Закон про вибори Хмельницькі регіонали б’ють на сполох – опозиція зухвало порушує Закон про вибори

Жителі 189 одномандатного виборчого округу у день виборів поскаржилися на те, що на ринковій площі смт. Теофіполь, де розташовані виборчі… Далі »

На Хмельниччині явка виборців становить 50,2% – Ксенжук На Хмельниччині явка виборців становить 50,2% – Ксенжук

На 17.00 у Хмельницькій області явка виборців становить 50,2%. Про це НГП повідомив керівник виборчого штабу Об’єднаної опозиції в області… Далі »

191 виборчий округ: виборців перевірили на засвоєння політичної агітації 191 виборчий округ: виборців перевірили на засвоєння політичної агітації

День голосування у Старокостянтинові (191 виборчий округ) запам’ятається специфічним креативним ходом – на близько десяти біл-бордах розміщено непримітне на перший… Далі »

За Герегу дають 50 гривень? За Герегу дають 50 гривень?

У селі Тинна Дунаєвецького району , що на Хмельниччині, виборцям роздають 50 гривень взамін за голосування за кандидата у народні… Далі »

Голова ДВК каже, що член окружної комісії давала вказівку знімати з виборів ВО “Свобода” – Заява Голова ДВК каже, що член окружної комісії давала вказівку знімати з виборів ВО “Свобода” – Заява

Голова ДВК №680474 В.Дашко написав заяву на голову ОВК №193 М.Аносова, що член окружної комісії від Партії регіонів Тетяна Остафійчук… Далі »

У Хмельницькому вчасно відкрилися всі дільниці У Хмельницькому вчасно відкрилися всі дільниці

У Хмельницькому на 8.00 год. всі виборчі дільниці приступили до роботи. Про це повідомляє офіційний сайт міської ради. Організаційних, матеріально-технічних проблем,… Далі »

У Кам’янець-Подільському районі є дільниці, на яких понад 5% виборців голосує на дому – КВУ У Кам’янець-Подільському районі є дільниці, на яких понад 5% виборців голосує на дому – КВУ

У Кам’янець-Подільському районі є виборчі дільниці, на яких понад 5% виборців голосує на дому. Про це НГП повідомив голова обласного… Далі »

У Хмельницькому районі спостерігачів ОПОРИ не допускали до виборчої дільниці У Хмельницькому районі спостерігачів ОПОРИ не допускали до виборчої дільниці

У селі Пашківці Хмельницькому районі спостерігачів ОПОРИ не допускали до виборчої дільниці №681110 (188 виборчий округ). Про це НГП повідомила… Далі »