Хмельницькі регіонали б’ють на сполох – опозиція зухвало порушує Закон про вибори

Жителі 189 одномандатного виборчого округу у день виборів поскаржилися на те, що на ринковій площі смт. Теофіполь, де розташовані виборчі дільниці № 681053, № 681054 представник «Удару» проводив агітацію шляхом встановлення прапорців з символікою Партії на автомобілях,закликаючи виборців проголосувати саме за партію «Удар», повідомляє прес-служба облорганізації ПР.

У Славуті, по вул. Миру ОВО 190Офіційний спостерігач Гарматюк О.Н. від кандидата в народні депутати у одномандатному виборчому окрузі № 190 Герасименко О.М. виявив, що на стовпах вуличного освітлення та на парканах розміщено друковані агітаційні матеріали політичної партії «Удар». В ряді сіл Віньковецькогорайону ( с. Нетечинці,  с. Дашківці)  подібні агітаційні матеріали висять  поблизу дільниць.

ОВО 187в м. Хмельницький на стовпах розклеєні агітаційні листівки за ВО «Батьківщина».Аналогічні порушення поблизу дільниць зафіксовані в ряді сіл Віньковецького району ( с. Говори,  с. Бистриця, с. Майдан Карачієвецький).

У цьому ж виборчому окрузі на інформаційному стенді виявлені агітаційні матеріали ВО «Свобода».

Вищезазначені та інші аналогічні факти є порушенням статті 74 Закону України «Про вибори народних депутатів України».

Оперативні мобільні групи штабу Хмельницького обласного та районних організацій ПР оформили акти про виявлення порушення виборчого законодавстваіз  фото- тавідеофіксацією. Подані заяви до відповідних РВ УМВС України.

Загалом, суттєвих порушень громадського порядку на виборчих дільницях Хмельницької області не зафіксовано, кажуть регіонали. Більшість звернень, які надходили до правоохоронців у день виборів, – це скарги на порушення правил проведення агітації окремими кандидатами чи політичними партіями. Півтора десятка з них перебувають в стадії перевірки. Лише за одним фактом матеріали направлені в прокуратуру: у Кам’янці-Подільському 193 ОВО чоловік намагався винести за межі виборчої дільниці два бюлетеня, при спробі його затримати він їх порвав.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Один коментар

  1. Щоб усі рЕгіонали СДОХЛИ як скажені пси

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.