Самовисуванець Мурза заявляє про брудну виборчу кампанію у 191 окрузі

Кандидат у народні депутати, самовисуванець Валерій Мурза заявляє про брудну виборчу кампанію у 191 окрузі (місто Старокостянтинів, Віньковецький, Деражнянський, Летичівський, Старокостянтинівський, Старосинявський райони) з боку його опонентів.

Про це він повідомив “Незалежному громадському порталу”.

Він зазначив, що 18 жовтня у Старокостянтинові представники штабу кандидата у нардепи, міського голови Миколи Мельничука силоміць вилучили в його агітаторів політичну продукцію, яку ті розповсюджували у місті. Агітатори також одержали погрози більше не з’являтися у Старокостянтинові.

“У 2012 році я балотувався до Верховної Ради по цьому ж окрузі, але тоді не було стільки бруду і недобросовісної конкуренції з боку опонентів. Сьогодні вже доходить до того, щоб люди деяких мажоритарників нахабно зривають агітпродукцію інших кандидатів у нардепи”, – наголосив він.

Мурза також розповів про факт використання адмінресурсу діючим міським головою Мельничуком.

“Наша ОВК 20 жовтня організувала зустріч військовослужбовців Старокостянтинова з кандидатами у нардепи. Прийшло 11 мажоритарників, кожному з яких було відведено 4 хвилини на виступ і 3 хвилини – на запитання. Спілкування вийшло доволі жваве. Натомість по завершенні кандидат-мер Микола Мельничук за закритими дверми ще півтори години тримав близько 200 військових, агітуючи за себе”, – зазначив самовисуванець.

Як писав НГП, кандидат у народні депутати України у 191 виборчому окрузі від “Блоку Петра Порошенка” Денис Москаль заявляв про погрози з розправою, які надходять від представників іншого кандидата, діючого нардепа Віктора Бондаря.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Микола дуже схожий та когось нагадує із-за кордону, такий же, як той …….. і своїми діями показує на що Він здатний. Вже потрібно йому зробити так само та написати на всіх стовбурах “МНК ПНХ”. Не має довіри у місті, так думає, що по “чорному” виграє?Тому дії його і так названої “К” біля нього показують нахабність, свою “внутрішню чорну сторону”. Він і Москаль до ВРУ не потрібні, там вже вистачало непотрібу…

    • Ну і Бондаря там не треба, він вже показав, який чесний політик, що через декілька днів вступив у фракцію Партії Регіонів.
      Але вікна і двері з металопластику рулять.

  2. Мельничук у місті ніхто. а на районі його мельником називають. Примус йому не допоможе. І фото десятирічної давнини на буклетах. Це вже минуле.

  3. Мурза все будет окей, Афанасьєв зделает Дедушку Колю, це його остані вздохи

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.