Ядуху звільнять за результати виборів? Ядуху звільнять за результати виборів?

Губернатори Вінницької, Житомирської, Київської, Полтавської, Сумської, Хмельницької, Черкаської та Чернігівської областей не зуміли забезпечити Партії регіонів необхідний результат на виборах… Далі »

191-й округ: опозиціонер Мурза доганяє Дерикота, а Бондар уже попереду 191-й округ: опозиціонер Мурза доганяє Дерикота, а Бондар уже попереду

Кандидат у народні депутати у 191 виборчому окрузі від Об’єднаної опозиції Вадерій Мурза набрав 19.87% (9606 осіб) і посідає третє… Далі »

УДАР штовхає чоловіка Боголовської Володимира Мельниченка до ВР? УДАР штовхає чоловіка Боголовської Володимира Мельниченка до ВР?

В одномандатному мажоритарному окрузі № 193 у Кам’янці-Подільському, за підсумками опрацювання майже 50% протоколів лідирує самовисуванець, член Партії регіонів Володимир… Далі »

У Нетішині Партія регіонів готує фальсифікації та зрив виборів по дільницях? У Нетішині Партія регіонів готує фальсифікації та зрив виборів по дільницях?

Член Політради ВО “Свобода” Ігор Мірошниченко заявив, що у Нетішині Партія регіонів готує фальсифікації та зрив виборів по дільницях. Про це… Далі »

Член комісії на ділянці в Хмельницькому побив спостерігача Член комісії на ділянці в Хмельницькому побив спостерігача

Комітет виборців заявляє про побиття свого спостерігача членом комісії під час підрахунку голосів на виборчій дільниці №681508 у Хмельницькому. Про… Далі »

Коліщак на 200 голосів відірвався від Лабазюка – ЦВК Коліщак на 200 голосів відірвався від Лабазюка – ЦВК

Кандидат у народні депутати у 188 виборчому окрузі Віктор Коліщак на 200 голосів випереджає головного конкурента Сергія Лабазюка. Про це… Далі »

Кандидат від опозиції перемагає у Хмельницькому Кандидат від опозиції перемагає у Хмельницькому

У Хмельницькому на парламентських виборах перемагає кандидат у народні депутати від Об`єднаної опозиції «Батьківщина» Олег Лукашук. Про це свідчать дані,… Далі »

Свободівець чекає на переворот в обласній раді Свободівець чекає на переворот в обласній раді

189-й виборчий округ з центром у Красилові цікавий тим, що попередньо сіяний лідер, регіонал Віталій Олуйко поки що поступається місцем… Далі »

Василь Кравчук: “Мене вразив результат Партії регіонів на Хмельниччині. Мабуть, спрацював адміністративний тиск і залякування виборців” Василь Кравчук: “Мене вразив результат Партії регіонів на Хмельниччині. Мабуть, спрацював адміністративний тиск і залякування виборців”

Парламентські вибори відбулися, а у політичних штабах кипить робота — триває паралельний підрахунок голосів, моніториться прийом виборчих бюлетенів окружними виборчими… Далі »

Хмельниччина: Гендерний погляд на роботу комісій Хмельниччина: Гендерний погляд на роботу комісій

Попри те, що у депутати проходить більше чоловіків, у виборчих комісіях переважають жінки. Як дослідили короткотермінові спостерігачі ОПОРИ на Хмельниччині,… Далі »