Член комісії на ділянці в Хмельницькому побив спостерігача

Комітет виборців заявляє про побиття свого спостерігача членом комісії під час підрахунку голосів на виборчій дільниці №681508 у Хмельницькому.

Про це розповіла голова міської організації КВУ Тетяна Зеленко, повідомляють “Українські новини”.

За її словами, член виборчкому агресивно відреагував на те, що спостерігач зробив зауваження про порушення під час підрахунку голосів.

“Член комісії побив спостерігача від КВУ й зламав йому мобільний телефон. Після закінчення підрахунку голосів спостерігач поскаржився на дії члена комісії правоохоронцям”, – уточнила Зеленко.

Виборчком № 681508 знаходиться в актовому залі клубу комунального підприємства “Хмельницькводоканал” на вул. Прибужській, 38.

Як відомо, 28 жовтня в Україні пройшли вибори Ради.

Громадяни голосували в 225 виборчих округах на 33 тисячах 762 виборчих дільницях.

У виборах взяла участь 21 партія, що висунула свої списки кандидатів, а також 2 тисячі 653 кандидати по мажоритарних округах від партій і самовисуванців.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Один коментар

  1. Пане Віталію, вибачте, не можна так неграмотно писати. У нас виборчі дільниці, а не “ділянки”, вулиця в славному місті Хмельницькому носить найменування Прибузька, а не “Прибужська”… “Як відомо, 28 жовтня в Україні пройшли вибори Ради”, – пишете Ви… Хіба ж так можна писати? Адже в країні відбулися вибори народних депутатів.
    Просимо Вас трошки більше читати художньої літератури українською мовою і цим збагачувати свій словниковий запас, а також почитати спеціальну мовознавчу літературу за 5-7 клас загальноосвітньої школи. Повірте, це не зайве для Вас, бо ж читаючи Ваші матеріали хтось із хмельничан може подумати, що Ви пишете грамотно і спробує використати допущені Вами ляпи…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.