Свободівець чекає на переворот в обласній раді

189-й виборчий округ з центром у Красилові цікавий тим, що попередньо сіяний лідер, регіонал Віталій Олуйко поки що поступається місцем самовисуванцю Олександру Буханевичу (дані ЦВК на 9.41). Останній без згоди Обєднаної опозиції активно використовував символіку та засуджених політичних лідерів Юлію Тимошенко і Юрія Луценка у власній агітації.

Натомість офіційний кандидат від опозиції, голова облорганізації ВО Свобода Ігор Сабій повідомив НГП, що не варто робити поспішних висновків. За даними нашого паралельного підрахунку, картина діаметрально протилежна: перше місце за мною, далі йдуть Василь Шуляк і Олександр Буханевич. Четвертий  —  Віталій Олуйко,  — сказав свободівець.

До уваги читачів пропонуємо бліц-інтервю з паном Сабієм.

 

Фото з сайту ye.ua

— Все ж таки, поясніть, за рахунок яких дільниць маєте більшість голосів?

— У Нетішині я переміг на 14 дільницях із 16. На одній поступився колишньому меру Ользі Омельчук. Красилів і район також пішов за мною.

— Виходить, що, голосуючи за Свободу, народ радикалізовується?

— Ні, просто люди перестали боятися тих “страшилок” про “Свободу”.

— В інтерв’ю сайту керівник виборчої кампанії Об’єднаної опозиції у Хмельницькій області і народний депутат “БЮТ-Батківщина” Василь Кравчук наголосив, що у ході виборчої кампанії Об’єднана опозиція агітувала за “Свободу”, а “Свобода” агітувала за Об’єднану опозицію. Ви особисто агітували за опозицію?

— Звичайно. На зустрічах я говорив, що ми йдемо разом на вибори. Я людина команди і не є сам собі режисером.

— Які зімни очікуєте в конфігурації Хмельницької обласної ради з огляду на те, що проходження до парламенту голови обласної ради Миколи Дерикота під знаком питання?

— Думаю, що на найближчій сесії буде спроба перевороту обласної ради. Вже очевидно, що Партія регіонів недостатньо взяла голосів на Хмельниччині, а “Свобода” — навпаки — взяла хороший відсоток. Тому очікуємо на відставку голови облдержадміністрації Василя Ядухи, який скористається можливістю взяти владу над обласною радою, посівши місце Дерикота. Недарма ж вони понад два роки тримають вакантним місце першого заступника голови облради.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 2

  1. за опрацьованими 75% протоколів:
    Сабій – 21%
    Буханевич – 18%
    Олуйко – 15%

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.