УДАР штовхає чоловіка Боголовської Володимира Мельниченка до ВР?

В одномандатному мажоритарному окрузі № 193 у Кам’янці-Подільському, за підсумками опрацювання майже 50% протоколів лідирує самовисуванець, член Партії регіонів Володимир Мельниченко.

Як повідомляє «Главком», Мельниченко є депутатом Хмельницької облради від Партії регіонів. Крім того, він вважається близьким до народного депутата Інну Богословську. Деякі видання називають його чоловіком відомої «регіоналки». Станом на поточний момент, Мельниченко набрав 43% голосів. Його найближчий конкурент від Об’єднаної опозиції Ростислав Ярема – близько 37%. На третьому місці кандидат від «Удару» Василь Товкайло, за якого проголосувало близько 8%. Місцеві політологи впевнені, якщо б партія Віталія Кличка реально хотіла усунути кандидатів від влади, то зняла б свого більш слабкого кандидата на користь опозиціонера. Тепер же представнику опозиції може не вистачити всього кілька відсотків для перемоги.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Один коментар

  1. Гон повний! Хто із місцевих політологів так вважає?! Жодного подібного коментаря не було видно, а фантазія працює. Далеко не весь електорат УДАРівця Товкайла міг перетекти до Яреми, до представника опозиції дуже багато негативно налаштованих людей. Оскільки, був рекетиром

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.