У Городок кандидат у нардепи Герега привіз Оксану Білозір та гурт “Друга ріка”

Кандидат у народні депупати у 192 виборчому окрузі та власник будівельної мережі гіпермаркетів “Еціцентр” Олександр Герега виступив одним із спонсорів святкування Дня міста у Городку.

За інформацією сайту “Наш городок”, на афішній листівці разом  із гаслом кандидата Гереги “Відродження Хмельниччини – наша спільна справа” зображені народна артистка України Оксана Білозір та гурт “Друга ріка”. До речі, останній співочий колектив уже виступав під патронатом Гереги на Дні  міста у Дунаївцях наприкінці вересня.

Як повідомляв НГП, пан Герега на парламентських виборах балотується як самовисуванець, але при повній підтримці місцевої та обласної влад. Його офіційні статки, за даними ЦВК, за 2011 рік становили 8 млн. 652 тис. 183 грн.

Голова Городоцької райдержадміністрації Володимир Вербановський заявив, що кандидат у народні депутати у 192 виборчому окрузі і власник будмережі “Епіцентр” Олександр Герега надає велику допомогу на розвиток соціальної сфери.

“Велика допомога йде кожній школі та території від Олександра Гереги. Є програма енергозбереження і він надав допомогу у заміненні вікон та дверей на металопластикові. Не всі роблять подібні справи”, – зазначив керівник району.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.