Для кандидатів від Партії регіонів настав передвиборчий “GAME OVER”

Час Х для деяких кандидатів-регіоналів настав сьогодні. Центральна виборча комісія задовольнила заяви кандидатів у народні депутати Ірини Трунової (187 виборчий округ) і Віктора Барчишина (193 виборчий округ) та скасувала їхню реєстрацію. Таким чином представники партії влади добровільно усунулися від передвиборчого марафону, чим ввімкнули зелене світло для так званих незалежних кандидатів. Тепер замасковані особи під самовисуванців вільно можуть іти на заручини до регіоналів задля створення у Верховній Раді міцної сімї.

Регіонали свідомо зливають мажоритарку

Нагадаємо, що на одномандатний округ №187 (центр м. Хмельницький, куди входить частина Хмельницького — всього 146 тис. 225 виборців) Партія регіонів виставила кандидатом начальника управління культури, туризму і курортів, Хмельницька обласна державна адміністрація Ірину Трунову.

Фото Віталія Тараненка

Не зважаючи на ряд білих плям, що проскакують у біографії чиновниці (свою трудову діяльність розпочала з посади методиста відділу клубної роботи Хмельницького обласного науково-методичного центру народної творчості і культурно-просвітньої роботи. До призначення на посаду обіймала посаду комерційного директора ТОВ “Краяни-Поділля” — авт.), як виявилося, на особливому рахунку Партії регіонів. “Ірина Трунова — активний член Партії регіонів з твердою життєвою позицією, чітким розумінням стратегії нашої політсили”, — таку характеристику вдалося почути від партійного боса Василя Ядухи. Та останнім часом леді з культури відзначилася фактичною ліквідацією відомого за межами України Хмельницького обласного симфонічного оркестру.

Через рішення сесії облради вона домоглася розчинення у нетрях обласної філармонії симфонічного оркестру, концертну програму якого наприкінці 2010 року в Італії транслювали по Всесвітньому радіо Ватикану!

Між іншим, ще не так давно керівництво обласної організації ПР не мало чіткої ставки на хмельницьку мажоритарку. Заступник облорганізації Михайло Войтюк не виключав, що регіонали підтримають іншу достойну кандидатуру. Поява І.Трунової, як уже бачимо, було формальним дотриманням протокольних зобов’язань, мовляв, у кожному окрузі має бути по одному партійцю від влади. Адже словосполучення “задавити авторитетом” стосовно цієї пані викликає гомеричний сміх. Тому реальний кандидат, на якого працюватиме адміресурс (не без допомоги начальника управління культури, туризму і курортів, Хмельницької ОДА), — самовисуванець Олександр Слободян. Президент корпорації “Оболонь” нині масово “обробляє” рекламою хмельничан та має певні домовленості з владою і місцевим бізнесом. Також його довіреною особою рахується регіонал, ректор Хмельницького національного університету Микола Скиба. Додамо, що Микола Єгорович на місцевих виборах входив у п’ятірку кандидатів у депутати обласної ради від Партії регіонів.

Кам’янець-Подільська рулетка

Відмова від участі у парламентських виборах діючого голови Новоушицької райради Віктора Барчишина цілком продиктована політичним трендом.

Фото з сайту Новоушицької райради

Адже “незалежний кандидат” (одномандатний округ №193 з центром м. Кам’янці-Подільський, з межами м. Кам’янці-Подільський, Кам’янці-Подільський і Новоушицький райони — всього 156 тис. 851 виборців) і водночас депутат обласної ради від Партії регіонів Володимир Мельниченко поза всяким сумнівом є претендентом №1 на крісло парламентаря. Його офіційно підтримує міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Сімашкевич, губернатор Василь Ядуха та супутниця по життю і народний депутат ПР Інна Богословська.

Перемозі “незалежного кандидата” від влади сприяє й нестабільна ситуація з роботою місцевої окружної виборчої комісії. Наразі там уже призначено четвертого керівника з початку роботи комісії. Ним став Володимир Тюрін (фракція “Блок Юлії Тимошенко” – “Батьківщина”). Ще у вересні весь сир-бор затіяла секретар ОВК №193 Оксана Тарнавська (“Єдина Родина”), яка разом із іншими членами комісії “з’їла” з роботи першого голову Павла Білоуса, написавши відповідне подання до ЦВК.

Прогнозуємо, що до 15 жовтня (дата кінцевого зняття з реєстрації — авт.), як мінімум, троє кандидатів-регіоналів Хмельниччини зійдуть з дистанції на користь кандидатів, що славляться нечуваною “благодійністю” та жагою за будь-які гроші протаранити двері Верховної Ради і вхопитися за рятівну соломинку — мандат недоторканності.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 2

  1. Если регионалы и дальше хотят оставаться при власти, им просто необходимо сменить Януковича на более скромную и более умную личность. Семья зажралась, и мысли дальше сортира уже не посещают это семейство, да и “мова” наложила на “гаранта” как корова на лужок, попахивает дерьмом.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.