Проти Сергія Лабазюка розпочалася інформаційна війна?

188-ма мажоритарка з центром у Хмельницькому (до меж округу також належать Волочиський і Хмельницький райони) перетворилася на суперництво двох кандидатів у народні депутати: діючого голови Хмельницької райдержадміністрації Віктора Коліщака і депутата-аграрія Сергія Лабазюка. Нині обоє мають реальні шанси, щоби опинитися в оновленій Верховній Раді вже 29 жовтня. Тому у розпорядження йдуть усі можливі засоби поливання брудом та не джентльменської поведінки. Зокрема, сьогодні пан Лабазюк на прес-конференції озвучив журналістам некоректні методи ведення передвиборчої кампанії свого візаві Віктора Коліщака.

 

Сергій Лабазюк

— Провівши десятки зустрічей із виборцями, жахнувся від того, що відбувається у Хмельницькому районі. Землі масово відчужуються без згоди громади, дороги розбиті, вулиці не освітлені, закриваються школи та ФАПи, а тим часом фірми родичів голови РДА регулярно одержують замовлення за рахунок бюджету, — ратував Лабазюк, продемонструвавши відповідні документи. У продовження думки він навів приклад. В одній із шкіл району фірма родичів Коліщака встановила санвузол вартістю 270 тисяч гривень.

— Саме після оприлюднення фактів зловживань підконтрольні керівникові району ЗМІ розпочали інформаційну війну проти мене. Інтенсивність наклепницьких матеріалів тільки зростатиме, — стверджував Лабазюк.

[podloveaudio src=”https://ngp-ua.info/wp-content/uploads/2012/10/лабазюк.mp3″]

[podloveaudio src=”https://ngp-ua.info/wp-content/uploads/2012/10/лабазюк2.mp3″]

За його словами, засоби масової інформації, до яких має стосунок пан Коліщак, щоденно демонструють в ефірі чотири-п’ять сюжетів “джинсового” характеру, де Віктор Михайлович зображений в усіх світлих та приємних барвах. При цьому діяльність самого кандидата у нардепи в офіційному статуті голови райдержадміністрації не витримує критики. “Проблем у галузі освіти Хмельницького району — чи не найбільше в області. Це санвузли, харчоблоки, наповненість класів, де нічого не робиться… Ви там у політику граєтеся, а не займаєтеся роботою”, — дорікнув очільник області Василь Ядуха 28 серпня на колегії облдержадміністрації.

Найпарадоксальніше у цій ситуації, що сам “винуватець свята” Віктор Коліщак не проти закрити рота тим, хто його хвалить. “Вважаю, було б дуже добре, якби існував спеціальний закон, згідно з яким телебачення і ЗМІ на період виборів можна було б заборонити! Нехай народ сам визначається і обирає тих людей, які вже давно із ними, яких бачать, про яких усе відомо багато років. Адже є слуги народу, які дійсно працюють на благо населення, а є й ті, хто за свій короткий період діяльності для людей нічого не зробив, а у ЗМІ розповідають про свої “досягнення”, — сказав він в інтерв’ю “Моїй газеті”.

Щодо залякування кандидата у нардепи Сергія Лабазюка, то він безапеляційно наголосив, що готовий дійти до фінішної прямої парламентських перегонів.

— Розумію, що пішов проти системи. Проте мене не залякати. Я піду до кінця. Влада служитиме та звітуватиме громаді, — зазначив кандидат у народні депутати.

Теги: , , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Пургу несет этот “юний орел”. Сам критикует Колищака на каждой встрече, лично в воскресенье слышал, а сейчас крокодильи слезы льет. Самое смешное это “его поход против системы”. Какой? Если за него местная ячейка Партии регионов с Ядухой во главе.

  2. Сирожа покайся, сколько ты отстегнул лысому Васе за депутатство? Против какой ты системы борешься пищеварительной разве что?

  3. лабазюк подкупает бабушек гречкой и мукой. моей бабушке вчера в микрорайоне Выставке принесли. так она приняла, но сказала что за этого негодяя голосовать не будет

  4. Сергійко ну ти даеш покидьок настоящий

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.