Хмельницькі журналісти підтримали жорстоко побиту Тетяну Чорновол, пікетувавши облМВС – ФОТО

Сьогодні хмельницькі журналісти пікетували обласне управління МВС і закликали Міністра МВС Віталія Захарченка “набратися мужності і подати у відставку”.

Фото з сайту "Всім"

Фото з сайту “Всім”

“Останньою краплею для нас, журналістів, став той факт, що в ніч на 25 грудня неподалік Києва невідомі чоловіки жорстоко побили нашу колегу – журналістку та громадську активістку Тетяну Чорновол. І це після того, як Тетяна за декілька годин до цього оприлюднила власне розслідування про те, де живе Віталій Захарченко. Збіг обставин? Сподіваємося. Але саме міністр внутрішніх справ безпосередньо відповідає за мир та спокій в нашій державі. Саме міністр внутрішніх справ безпосередньо відповідає за безпеку журналістів. Всі злочини, які були скоєні проти журналістів за останній місяць в нашій країні, ми пов’язуємо виключно з професійною діяльністю наших колег”, – зазначається у зверненні журналістів.

Крім цього, працівники ЗМІ закликали начальника обласного міліції Сергія Шутяка недопустити подібних злочинів на Хмельниччині.

“Якщо на теренах Хмельницької області журналістів будуть бити, залякувати, погрожувати їм, ми вимагатимемо і відставки начальника управління МВС у Хмельницькій області”, – наголосили журналісти.

Як повідомляє видання “Українська правда”, Рух “Стоп цензурі!” закликав усіх журналістів у середу присвятити випуски новин і політичних програм, завтрашні номери видань лише одній темі – переслідуванню та репресіям проти активістів Євромайдану.

Це має стати відповіддю на звіряче побиття нашої колеги Тетяни Чорновол, зазначають в організації.

“Всі ЗМІ мають показати те, про що писала Тетяна, і що стало причиною замаху на її життя – розслідування корупції Януковича, Клюєва, Захарченка та інших високопосадовців”, – йдеться в зверненні.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Мало крові студентів, що пролилася на майдані, то ще розправляються із журналістами! І знову влада буде лише вибачатися… захарченко нарешті піде у відставку? Сумніви у мене великі…

  2. Я шокована. Поясніть мені, що діється?дежавю. Про Гонгадзе вже забулося… Мало крові студентів, що пролилася на майдані, то ще розправляються із журналістами! І знову влада буде лише вибачатися… захарченко нарешті піде у відставку? Сумніви у мене великі…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.