Губернатор Хмельниччини через три доби засудив силові події у столиці

Голова Хмельницької ОДА Василь Ядуха з офіційного сайту облдержадміністрації звернувся до мешканців області з осудом подій у столиці.

“Я рішуче засуджую застосування сили проти мітингувальників, які вийшли на столичний Майдан 30 листопада. Шокований, що в самому серці нашої європейської демократичної держави так безглуздо постраждали люди”, – заявив очільник краю.

“Сьогодні-завтра Генеральна прокуратура оприлюднить результати розслідування. Винні будуть покарані як того вимагає Закон, і Президент України Віктор Янукович саме на цьому акцентував своє доручення. Інакше просто не може бути!” – запевник губернатор.

“Я глибоко переконаний, що силові методи неприйнятні для вирішення будь-яких конфліктів. Закликаю всіх і кожного, справжніх патріотів нашої рідної неньки-України – відстоюйте європейський вибір виключно мирним шляхом! Уникайте конфліктів і не створюйте провокативних ситуацій”, – закликав Ядуха.

Наостанок губернатор попросив “зберігати толерантність і мудрість, а своїми діями та вчинками навіть у такій непростій ситуації укріпити гідний імідж українців в очах Європи”.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Страх необычайный одолевает их и они не то что уже готовы осуждать насилие (дрожь в ногах, куда бежать… и как прихватить с собой бабло…, и примет ли Россия…?) но и превратиться в героев и даже возглавить майдан задним числом! Не сегодня так завтра они в спешном порядке перебегут в другие партии среди которых имеется достаточно аналогичных “героев и борцов”, об их “подвигах” напишут продажные газеты…, а те, кто реально боролся во имя человеческого будущего для своих детей… – сядут в тюрьмы за кражи яиц с курятника соседского…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.