Гуманітарій з ОДА вважає, що не варто обмінювати навчальний процес на страйк

Кандидат історичних наук, директор департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації Віктор Очеретянко вважає, не варто обмінювати навчальний процес на студентський страйк.

Його звернення з’явилося на сайті “Поділля-Центр”.

“Завдання учасників акцій – зберігати спокій, не піддаватися на заклики провокаторів, не долучатися до руйнівної хвилі. Не треба зривати навчальний чи виробничий процес, бо цим можна зашкодити стабільності, якої ми так прагнемо!” – наголосив  він.

Як відомо, сьогодні на хмельницький Майдан вийшло зі страйком близько 2 тисяч студентів.

Вони закликали добровільно піти з посад ректора Хмельницького націнального університету Миколу Скибу і директора Хмельницького базового медичного коледжу Івана Нагорного.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. ПОВАЖАЮ.ШАНУЮ.ГОРЖУСЬ СТУДЕНСТВОМ РІДНОГО ХМЕЛЬНИЦЬКОГО.

  2. Очеретянко продався регіонам. Що він може ще зробити, крім того, що вихваляти соціальні ініціативи президента. .. теж мені патріот-історик.

  3. студенти хочуть жити краще, а що для цього зробив прислужник ядухи очеретянко? пусті розмови і піар. освіта руйнується

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.