Ядуха дав команду від’єднати освіту і науку від молоді і спорту

Голова Хмельницької ОДА Василь Ядуха підписав розпорядження про реорганізацію департаменту освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації.

Відповідний документ датований 27 листопада.

Передбачено, що департамент освіти і науки, молоді та спорту ОДА поділять на департамент осві­ти і науки ОДА та управління мо­лоді та спорту ОДА.

Згідно з розпорядженням Ядухи, після реорганізації департамент освіти і науки нараховуватиме 25 працівників, управління мо­лоді та спорту – 12.

Які відомо, це вже другий департамент ОДА (першим став департамент ЖКГ), який після укрупнення 29 жовтня 2012 року зазнає роздроблення.

Як повідомляв НГП, 12 березня цього року на засіданні колегії Хмельницької облдержадміністрації голова ОДА Василь Ядуха наголосив на окремому відновленні департаменту молоді та спорту від департаменту освіти і науки.

До того ж очільник області доручив своїм заступникам підготувати нові програми розвитку спорту та дошкільної освіти Хмельниччини.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Какая прелесть.2 управления , на которых можно показывать типа работу.то соединяют то разьединяют.

  2. Просто треба ж десь прилаштувати такого знатного жополиза як Саша Данилюк, який через студентів ХУУП переписав більше 100 га на дружину Ядухи.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.