Доцільність “сватання” ХУУПу до Ківаловської юракадемії розгляне міністр Табачник

Можливе приєднання комунального закладу “Хмельницький університет управління та права” (ХУУП) до Національного університету “Одеська юридична академія” має розглянути Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник.

Про це “Незалежному громадському порталу” повідомив депутат облради і секретар постійної комісії з питань науки, освіти, культури, молоді, спорту та туризму обласної ради Віталій Олуйко.

Він пояснив, що на депутатській комісії було прийнято рішення оперативно відрядити до Міносвіти делегацію у складі керівника обласного департаменту освіти і науки Віктора Очеретянка, голови постійної комісії з освіти і депутата облради Миколи Скиби та ректора ХУУПу Олега Омельчука.

“До кінця цього року вони мають поспілкуватися з Табачником на предмет умов передачі комунального майна хмельницького вишу після реогранізації. Адже Одеська юридична академія виставила неприйнятні для нас вимоги – терміново передати їм на баланс приміщення ХУУПу, які є комунальною власністю. Крім цього, одесити не дають гарантій щодо надання 50 відсотків бюджетних місць для хмельницьких студентів”, – наголосив Олуйко.

Він зауважив, що у проекті Закону України “Про вищу освіту” зазначено, що філії національних вишів не матимуть права на життя і, відповідно, комунальне майно Хмельниччини у разі його передачі, просто залишиться власнітю Одеського ВНЗ.

“За цих умов краще виглядають перспективи у Хмельницького університету управління та права, коли він увійшов би до структури Хмельницького національного університету як самостійний підрозділ. А виш Скиби платив за комунальне майно символічну одну гривню. Щось подібне є у Тернопільському національному технологічному університеті”, – заявив депутат облради.

Директор департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА Віктор Очеретянко у коментарі НГП зазначив, що наразі дата поїздки до Міносвіти невідома.

“Учора намагалися зконтактувати телефоном з Міністром, але не вдалося. Сказати, коли теоретично відбудеться ця зустріч, мені важко. Що стосується комплексу питань, які плануємо порушити перед Табачником: це – у складі яких вишів (Національного університету “Одеська юридична академія” або Хмельницького національного університету) має знаходитися Хмельницький університет управління та права; яка буде квота держзамовлення для ХУУПу; питання ліцензування”, – сказав Очеретянко.

Як повідомляв НГП, трудовий колектив комунального закладу “Хмельницький університет управління та права” (ХУУП) виявив бажання приєднатися до Національного університету “Одеська юридична академія” на правах юридичної особи.

За це рішення 3 жовтня цього року одноголосно проголосували 149 членів трудового колективу на загальних зборах.

Педагоги вирішили порушити клопотання перед керівництвом Хмельницької облдержадміністрації і обласної ради про розгляд рішення загальних зборів трудового колективу “вишу” щодо реорганізації Хмельницького університету управління та права шляхом його приєднання до Національного університету “Одеська юридична академія” з подальшим розглядом питання у Міністерстві освіти і науки України.

Крім цього, трудовий колектив направив звернення до президента Одеської юридичної академії Сергія Ківалова про розгляд питання щодо приєднання у структуру національного закладу Хмельницького університету управління та права.

Довідка НГП. Хмельницький університет управління та права – вищий державний навчальний заклад, який створено постановою Кабінету Міністрів України № 606 від 4 серпня 1995 року. Заснований у 1992 році і є комунальною власністю Хмельницької обласної ради.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. Если сдадут ХУУП Кидалову – позор обласной власти! Мой одноклассник учился у Кидалова, там ничего никого не интересует только бабло давай за каждый экзамен! Позор! У Кидалова не выш, у него частная контора по выбиванию бабла! Былой славы там давно уже нет! Преподы, которые ему не несли бабло давно уволены!

  2. Ківалов хитрожопий. Поки ще при владі хоче запнути побільше майна по Україні. Мало того, що вже всі ЦНТІ приватизував, то тепер взявся за вузами з тупими та сцикливими керівниками. Омельчук, Місінкевич, Чорний та гоп-компанія – телята тупі. Вони думають, що Ківалов буде з ними цяцькатись? Завтра ж почистить (хоча це і плюс для університету в будь-якому разі). А ось те, що жодного бюджету для студентів не залишиться, то це факт – тільки комерційно. І з комунальної власності майно виведе, через судівські схеми, як голова парламентського комітету по правосуддю. Ви не з тим сіли в карти грати…

  3. Мой малый уже на 4 курсе, и никто не платил ни-копейки! И все одни пятерки! Может там ВУЗ не для слабоумных???

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.