Хмельницька ОДА змінює вивіски: на місце управлінь прийдуть департаменти

У Хмельницькій облдержадміністрації розпочалися масштабні структурні зміни управлінь.

Відповідно до розпорядження голови ОДА Василя Ядухи від 29 жовтня, під ліквідацію потрапило 7 управлінь:  Головні управління агропромислового розвитку,  управління економіки, управління праці і соціального захисту населення,  фінансове управління,  управління промисловості та розвитку інфраструктури;  Управління охорони здоров’я і  Управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.

Наразі статус цих управлінь перейменовується на департаменти.

Крім цього, відбудеться ряд реорганізацій. Так,  Управління освіти і науки ОДА та управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДАзіллється в єдиний Департамент освіти і науки, молоді та спорту.

Подібним чином пройдуть зміни в Управлінні житлово-комунального господарства ОДА і управлінні регіонального розвитку, містобу­дування, архітектури та будівництва ОДА. Їх об’єднають в один купол – Департамент житлово-комунального господарства та будівництва ОДА, передавши при цьому функції у галузі містобудування та архітектури новоствореному відділу містобудування та архітектури.

Реформаторські дії стосуватимуться також Управління культури, туризму і курортів ОДА та управління з питань внутрішньої політики ОДА. Їх з’єднають в управління культури, національностей та релігій ОДА, передавши при цьому функції у галузі інформації та зв’язків з громадськістю управлінню інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА, а функції у галузі туризму управ­лінню інфраструктури та туризму ОДА.

Всього, в апараті облдержадміністрації після реорганізації працюватиме 103 особи.

Громіздкі штати залишають за департаментом  соціального захисту населення – 50 осіб, департаментом агропромислового розвитку  – 46,  департамент економічного розвитку і торгівлі – 40.

Loading...
Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.