189-й округ: свободівець Сабій переміг регіонала Олуйка з різницею 743 голоси 189-й округ: свободівець Сабій переміг регіонала Олуйка з різницею 743 голоси

На Хмельниччині у 189 окрузі переміг свободівець Ігор Сабій з результатом 19,39%. Такі дані оприлюднені електронною системою «Вибори-2012» Центральної виборчої… Далі »

За провал на виборах губернатор звільнить голів РДА Коліщака, Арсенюка і Власюк? За провал на виборах губернатор звільнить голів РДА Коліщака, Арсенюка і Власюк?

За провал на парламентських виборах особисту відповідальність можуть понести голови Хмельницької, Красилівської, Ізяславської РДА. Таку інформацію НГП повідомляють джерела, наближені… Далі »

На Хмельниччині начальник управління юстиції вимагав хабара на суму 15 тис. грн На Хмельниччині начальник управління юстиції вимагав хабара на суму 15 тис. грн

На Хмельниччині начальник одного з районних управлінь юстиції вимагав хабар у розмірі 15 тис. грн. Про це  повідомили у прес-службі… Далі »

Регіонал Олуйко відмовився від оскарження перерахунку голосів на дільницях і заявив, що визнає будь-які результати виборів Регіонал Олуйко відмовився від оскарження перерахунку голосів на дільницях і заявив, що визнає будь-які результати виборів

ЗАЯВА кандидата в народні депутати України по одномандатному виборчому округу №189 Хмельницької області Віталія Олуйка   Відбулися найбрудніші вибори до… Далі »

У Нетішині ВО “Свобода” провела мітинг на захист чесних виборів У Нетішині ВО “Свобода” провела мітинг на захист чесних виборів

Сьогодні зранку у Нетішині ВО “Свобода” провела мітинг на захист чесних виборів. Як повідомив  кандидат у народні депутати у 189… Далі »