Регіонал Олуйко відмовився від оскарження перерахунку голосів на дільницях і заявив, що визнає будь-які результати виборів

ЗАЯВА

кандидата в народні депутати України по одномандатному виборчому округу №189 Хмельницької області Віталія Олуйка

 

Відбулися найбрудніші вибори до Верховної Ради України в історії нашої держави. Як Ваш кандидат, чесно пройшов виборчий марафон і не застосовував брудних технологій, які використовували опоненти проти мене. Дуже жаль, що в Україну прийшли часи, коли перемогу здобувають будь-якими методами, керуючись принципом «переможця не судять».

Отримати депутатський мандат «ціною крові» не хочу. Завжди в житті  перемагав чесно і тому не бажаю загострення конфлікту. Боляче дивитися як чиниться психологічний тиск на членів окружної виборчої комісії зі сторони ВО «Свобода».

Фото прес-служби Віталія Олуйка

Правда на моїй стороні, я впевнений в своїй перемозі, проте представники ВО «Свобода» з Львівської, Тернопільської, Хмельницької та інших областей, які штурмують окружну виборчу комісію, на моє законне звернення до неї провести перерахунок бюлетенів на декількох нетішинських дільницях, не дають змоги вирішити дане питання в правовому полі. Очевидно, так бояться результату.

За останні дні відчув разом з членами окружної комісії, що таке «Демократія від «Свободи». Це залякування, погрози, приниження і шантаж, психологічний тиск та методи фізичного впливу.

Щоб не допустити розвитку небезпечного сценарію відкликаю свої заяви про перерахунок голосів на окремих дільницях та визнаю будь-які результати виборів і не збираюся їх оскаржувати.

Дякую Вам, шановні земляки, за підтримку.

 

 

Кандидат в народні депутати України

по одномандатному виборчому округу №189

Хмельницька область

Віталій Олуйко

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.