У Хмельницькому виховательку дитсадка, під час зміни якої 4-річний хлопчик отримав струс головного мозку, звільнено з роботии У Хмельницькому виховательку дитсадка, під час зміни якої 4-річний хлопчик отримав струс головного мозку, звільнено з роботии

У Хмельницькому виховательку дитсадка №29, під час зміни якої 4-річний хлопчик Валерій Гавронський отримав закритий перелом кісток носа і струс… Далі »

Влада Хмельниччини заробила на землі майже 5 млн. грн Влада Хмельниччини заробила на землі майже 5 млн. грн

З початку року у Хмельницькій області від продажу земельних ділянок до бюджету різних рівнів надійшло майже 5 млн. грн. Як… Далі »

Прокуратура Хмельницької області завела кримінальні справи проти шести міліціянтів – Голуб Прокуратура Хмельницької області завела кримінальні справи проти шести міліціянтів – Голуб

З початку року прокуратура Хмельницької області завела кримінальні справи проти шести міліціянтів. Про це повідомив прокурор області Юрій Голуб в… Далі »

Громада Кам’янця-Подільського не дасть сачкувати нардепу Мельниченку у парламенті Громада Кам’янця-Подільського не дасть сачкувати нардепу Мельниченку у парламенті

У Кам’янці-Подільському громадська рада ініціювала формування пакета наказів виборців обраному у 193 виборчому окрузі народному депутату Володимиру Мельниченку. Про це… Далі »

Колектив облстоматполіклініки просить депутатів облради, Генпрокуратуру і Верховний суд захистити їх від свого шефа Колектив облстоматполіклініки просить депутатів облради, Генпрокуратуру і Верховний суд захистити їх від свого шефа

Колектив комунального закладу “Хмельницька обласна стоматологічна поліклініка” обурений рішенням Хмельницького міськрайонного суду від 10.09.2012 року та рішенню апеляційного суду Хмельницької… Далі »

Справа стоматолога: запах купюр творить дива? Справа стоматолога: запах купюр творить дива?

“Корупція у нас — мастильний матеріал для державного апарату. Навіть лікарі виписують купу ліків, бо мають у друзях власників аптек”,… Далі »