Колектив облстоматполіклініки просить депутатів облради, Генпрокуратуру і Верховний суд захистити їх від свого шефа

Колектив комунального закладу “Хмельницька обласна стоматологічна поліклініка” обурений рішенням Хмельницького міськрайонного суду від 10.09.2012 року та рішенню апеляційного суду Хмельницької області  від 13.11.2012року по кримінальній справі Свестуна Романа Степановича і категорично заявляє, що не допустить до виконання обов’язків головного лікаря закладу шахрая (що доведено судом), хабарника, злодія, наклепника та інтригана.

Про це йдеться у листі колективу до депутатів обласної ради і голови Миколи Дерикота, Генпрокуратури і Верховного суду України, переданому НГП.

“Просимо зупинити свавілля Хмельницьких чиновників та суддів, що запросто перекваліфіковують кримінальні справи, не зважаючи на Кримінальний Кодекс совість та честь судді, відновлюють своїм незаконним та безпідставним рішенням шахраїв на керівних посадах, що дає підстави на Хмельниччині розквіту корупції, хабарництва, шахрайства і , як в нашому конкретному випадку – абсолютної безкарності за такі дії”, – зазначається у листі.

“Не допустимо зганьбити пам’ять попередніх керівників при яких організація стоматологічної служби поліклініки та області неодноразово визнавалась найкращою у СРСР та Україні”, – наголошують працівники стоматполіклініки.

Нагадаємо, що  13 листопада Ацеляційний суд Хмельницької області залишив у силі рішення Хмельницького міськрайонного суду у справі головного стоматолога Хмельниччини Романа Свестуна.

Тобто, на підставі Закону України «Про амністію у 2011 році», засудженого Свестуна звільнено від покарання.

Окремим пунктом у рішенні суду йдеться: “Відновити головного лікаря КЗ “Хмельницька обласна стоматологічна поліклініка” Свестуна Р.С. на займаній посаді”.

Як відомо, Романа Свестуна у січні 2011 року затримано на його робочому місці при спробі отримання хабара. Він вимагав та отримав через підлеглого хабар у розмірі 5000 грн у приватного підприємця за отримання довідки на продовження ліцензії з надання медичних послуг. У його службовому кабінеті було додатково вилучено 31 тис. дол. і 14,2 тис. грн., походження яких головний лікар пояснити не зміг.

Прокуратурою області доведено 53 епізоди хабарництва головного стоматолога Хмельниччини.

Роман Свестун є колишнім чоловіком (розвелися після його затримання за хабар) начальниці управління охорони здоров’я Хмельницької облдержадміністрації Наталії Свестун. Остання перебуває у родинних стосунках з дружиною голови Хмельницької ОДА Василя Ядухи.

Loading...
Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Повністю підтримую вимогу хмельницьких стоматологів, а судді та чиновники, які його виправдвли, такі ж самі хабарники та злодії. Люди добрі, невже ви не бачите, що областю керує банда і все у нас робиться бандитськими методами. Я думаю, що вам потрібно звернутуся до будь-якого опозиційного депутата у Верховній Раді та до ЗМІ республіканських, щоб цей випадок прозвучав на всю Україну, звернутися можна також до Пальчевського у програму “Про життя”, інакше ці місцеві корупціонери все замнуть і цей бандит вийде сухим з води.

  2. Підтримую позицію стоматологів а також Жительки Хмельницької області. Єдине, що по телебаченню про місцеве привладне сімейство уже показували, але звільнили журналіста і більше нічого не змінилось, нажаль. Наші суди вміють повертати на посади хабарників, згадати наприклад справу головного санітарного лікаря О.І. Безкоровального. Колектив як не боровся проти його начальництва, але справедливості співробітники так і не домоглись. Потрібен інший голова обладміністрації з вищими моральними устоями та не такими “чесними” руками та родичами.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.