Пролюстрований Кальніченко придумав, як подолати корупцію при новій владі: взяв – в тюрму! – ВІДЕО, ФОТО

Учорашній член команди попереднього голови Хмельницької ОДА (працював першим заступником директора департаменту агропромислового розвитку ОДА), а нині аграрний заступник губернатора Пруса Володимир Кальніченко успішно пройшов “випалювання” хмельницькою Радою “Майдан”.

Володимир Кальніченко. Фото Віталія Тараненка

Володимир Кальніченко. Фото Віталія Тараненка

Після подій у кабінеті Пруса 5 травня, де пана Кальніченка громадськість ледве не розірвала на шматки, cьогодні майданівці були більш лояльні. Група підтримки заступника з питань АПК становила близько півсотні людей: керівники агроформувань, посадовці профільного департаменту ОДА, члени обласних Асоціацій с/г товаровиробників і фермерів – усі в унісон твердили, що Володимир Ілліч – професіонал, який здатен врятувати село і галузь.

Кальніченка, за його словами, навіть підтримали три Герої України з Хмельниччини (Петро Іващук, Михайло Шаповал і Василь Петринюк), які ще місяць тому оббивали поріг Пруса і замовляли слово за Володимиром Галищуком, замом Ядухи з питань АПК.

Цікавилися майданівці вкладом Кальніченка у Революцію гідності та Антимайдан Януковича. Він заздалегідь озроївся витягом із держреєстру і юстиції, що з 2007 року перебуває в Аграрній партії України і очолює її обласний осередок. Каже, що у Партію регіонів не вступав. Навідріз сказав, що не відправляв аграріїв на столичний Антимайдан.

“Я не скажу, що був активним членом Майдану… Я відвідував Майдан, займав громадянську позицію, але, враховуючи мої виробничі обов’язки, проводив щоденні суттєві тури навчань у районах”, – заявив він.

[0vechqJyWuQ]

Окремо Кальніченко розказав про с/г підприємства Хмельниччини, які у часи Януковича, отримали державні дотації – це агрохолдинг “Сварог Вест Груп” (належить екс-регіоналу Сергію Буряку – НГП) і ПП “Аграрна компанія 2004” (власність нардепа Сергія Лабазюка – НГП). Однак він не зміг дати відповідь, кому належать ці компанії.

“Власників я не знаю, можу назвати тільки виконавчих директорів цих фірм”, – зауважив аграрний чиновник.

Керівник обласної Асоціації фермерів Анатолій Мендрик порівняв Кальніченка з “рятівником людей” і приписав у його досягнення тримільйонний вал зерна, який Хмельниччина зібрала у 2013 році.

[fzBsB5aJM4M]

Окремо громадськість питала люстрованого зама, чи була корупція в АПК за Ядухи і його бачення, як сьогодні боротися з цим явищем.

“Раніше порушення не виявлялися… Хіба є особливі підходи до боротьби з корупцією? Взяв – в тюрму! Взяв – тюрму!” – розповів про алгоритм пан Кальніченко.

[6AwZKagLAKA]

На Раді “Майдан” були присутні голова ОДА Леніод Прус і заступник голови-керівник апарату ОДА Леся Стебло.

Леонід Прус. Фото Віталія Тараненка

Леонід Прус. Фото Віталія Тараненка

У підсумку підтримку Кальніченку висловили 25 майданівців, 9 були проти і один утримався.

Теги: , , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 11

 1. ГІДНО!!! Ще пролюструйте начальника інспекції Гому (кума Ядухи). ЗАПИТАЙТЕ де був, що зробив, кого обманув, скільки вкрав, чим володіє і кого ще планує “натягнути”?

 2. Алім Міщук голосував за регіонала Кальніченка. Отакої, а перд Соболєвим і Коліщаком розказував що проти. Якщо Кальніченко зібрав 3 млн. тонн зерна, то що тоді робив Стрілецький, Ядуха, Галищук, Лабазюк, Гордійчук, Кернели, Агрос? Скоро до влади повернеться Ядуха і скаже, що він професіонал і тихо підтримував майдан.

  • А не подумали ще про один момен. “Коліщак і Соболєв” – якого фіга вони зараз разом коли пана Коліщака призначала головою минула злочинна влада, а тебер вже він люстратор-срам. Це йде передериванювання влади і Коліщак хоче повернутися і Гладуняк каже що він майданутий…..

 3. Люструвати усіх, корупціонерів за грати. Тимошенко просила усіх корупцію долати разом і починати кожен повинен з себе.

 4. Бурлика замість. Кальніченка, забурлить все,все само рости буде,пшениця,жито,тільки урод гавкне-врожаі підуть,очі вилупить-сонце вийде. Бурлик думає,що він заговоренний? Магур. Білий так само думав,тепер ніхто в тих краях не переживає. Рівненщина стала тихіше і цивілізованіше. Люстраціі є,але такого ідіотізму як у нас,шляхом брехні,різних викрутамів, ні. Це все бездіяльність влади. Симчишина губернатором!! Це ж ого ціпні пси,нехай розганає

 5. придурки…….

 6. всім корупціонерам одна дорога! тут цілком підтримую Тимошенко!

 7. Не все Купиш за гроші. Ми всі це знаємо. З новим керівництвом,яке просто підставляє не будуть працювати. Всі підуть рано ,чи пізно,питання тільки в часі. Озлобили багатьох,це погано. Прийде ще залізна рука і розкидає цих покидьків зі свободи. Вони не вміють говорити, не розуміються в жодній сфері діяльності,крики і масовка,зовсім не на руку свободі. У них агонія!борітеся з корупціонерами,голубими,які про себе відкрито це говорять,наркоманів лікуйте,хворим допомагайте! Тоді буде толк!

 8. Аби до когось приставати,що ми за люди такі? Заставляли вступати в партії і зараз те саме. Ті,хто не хотів повиходили. А хто кому Платив і так зрозуміло. Світловська показала сюжет на інтері зовсім не так,і ця людина хоче бути директором Поділля-центру? Павлюк мало хто підтримує,немає там що дивитись,один брєд. Але заради того ,щоб не прийшла колісніченко,світловська,Олесь,гринчук,Воробей,потрібно триматися і боротися Лєна . Крутіть сутками і без коментарів про те,що робилось в кабінеті у губернатора. Тоді народ буде бачити методи.

 9. Кадри старого режиму залишаються?
  В області діє зо 10-20 немалих аграрних компаній, які належать різним депутатам або родичам чиновників і мають налагодження стосунки в держапараті. Для них шкідлива люстрація. Як і для будь-якого переплетеного з владними кабінетами бізнесу. А інші, дрібні, аграрії, які не мають преференцій від бюрократів, граються в російську рулетку – не вродить чи зміниться ринок, влітаєш в мінуси. Я вже не кажу про селян, які човпуться на землі і копійки мають.
  Тому на Хмельниччині такі бідні села, в основному старі та хати-пустки. Молодь не затримується. А паї селян арендуються за пару мішків сурогату і фуру соломи.
  Нажаль, в нас не так як в Штатах, де кожен бажаючий може вести свій бізнес.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.