Парламентський призовник Лабазюк обіцяє завжди бути поруч з електоратом Парламентський призовник Лабазюк обіцяє завжди бути поруч з електоратом

Переможець у 188 виборчому окрузі самовисуванець і депутат обласної ради від Народної партії Сергій Лабазюк подякував виборцям за підтримку. Про… Далі »

Гаврішко хоче перекинути відповідальність за медичну реформи на плечі головних лікарів Гаврішко хоче перекинути відповідальність за медичну реформи на плечі головних лікарів

Перший заступник голови Хмельницької ОДА Вадим Гаврішко вважає, що за реорганізацію первинної медико-санітарної допомоги відповідатимуть головні лікарі. “На сьогоднішній день… Далі »

Стоматолога-хабарника Свестуна феміда повернула на роботу (СУДОВІ КОПІЇ) Стоматолога-хабарника Свестуна феміда повернула на роботу (СУДОВІ КОПІЇ)

Сьогодні  Ацеляційний суд Хмельницької області залишив у силі рішення Хмельницького міськрайонного суду у справі головного стоматолога Хмельниччини Романа Свестуна. Відповідне… Далі »

Чи покарає подолян Партія регіонів за провал на виборах цінами на хліб? Чи покарає подолян Партія регіонів за провал на виборах цінами на хліб?

Учорашній сигнал від лідера ВО “Свобода” Олега Тягнибока про те, що підвищення цін на хліб у Києві пов’язане з поразкою… Далі »

Депутати з Нетішина написали петицію до Конституційного суду з проханням дати тлумачення одіозному мовному закону Депутати з Нетішина написали петицію до Конституційного суду з проханням дати тлумачення одіозному мовному закону

Нетішинська міська рада звернулася до Конституційного суду України з поданням про необхідність офіційного тлумачення окремих положень Закону України “Про засади… Далі »

Австрійці зголосилися побудувати сонячну електростанцію для подолян Австрійці зголосилися побудувати сонячну електростанцію для подолян

Хмельницька облдержадміністрація підписала меморандум з австрійським інвестором “Fruecxte-paradies wick” (м. Санкт-Пьольтен) про будівництво сонячних електростанцій на території області. Про це… Далі »