До курорту, який будують москвичі, прокладають дорогу державним коштом До курорту, який будують москвичі, прокладають дорогу державним коштом

Відрізок дороги Ярмолинці-Городок-Сатанів, який сполучає курортний комплекс “Джерела Поділля” (зводить московський інвестор “ЛДМ” – НГП), ремонтують за кошти державного бюджету. “Ця… Далі »

15-річний підліток молотком забив батька 15-річний підліток молотком забив батька

У Полонному 15-річний підліток двома ударами молотка у голову смертельно травмував свого 38-річного батька. Про це повідомила співробітниця сектору зв’язків… Далі »

На Хмельниччині на одне робоче місце одразу претендує 33 особи – облстат На Хмельниччині на одне робоче місце одразу претендує 33 особи – облстат

За 10 місяців на Хмельниччині на одне робоче місце одразу претендувало 33 особи. Як повідомили НГП у Головному управлінні статистики… Далі »

Герега каже, що пішов до Верховної Ради на прохання людей Герега каже, що пішов до Верховної Ради на прохання людей

Самовисуванець Олександр Герега, який переміг на парламентських виборах у 192 виборчому окрузі, зазначив, що пішов до Верховної Ради на прохання людей…. Далі »

Новий Майдан буде агресивним? Новий Майдан буде агресивним?

Вісім років тому відбувся другий тур президентських виборів 2004 року, а разом з ним – масова акція протесту проти виборчих… Далі »

Українці набрали у банків великих позик на майже 3 млрд грн – ЗМІ Українці набрали у банків великих позик на майже 3 млрд грн – ЗМІ

Українці беруть все більше позик у банків. У жовтні кредитний портфель позичальників – фізичних осіб досяг 2,7 мільярда гривень, вперше… Далі »