Хмельницька ОДА шукає наступників Ядухи Хмельницька ОДА шукає наступників Ядухи

Хмельницька обласна державна адміністрація оголосила конкурс із зарахування до кадрового резерву на посади голови ОДА і керівників районів. Про це… Далі »

На Хмельниччині більше третини підприємств працювали нерентабельно На Хмельниччині більше третини підприємств працювали нерентабельно

На Хмельниччині за січень–вересень 2012р. великими та середніми підприємствами області одержано фінансовий результат у сумі 193 млн.грн. збитку. Як повіломили… Далі »

СБУшники впіймали на хабарі податківця, який вимагав 105 тис. грн СБУшники впіймали на хабарі податківця, який вимагав 105 тис. грн

Співробітники СБУ припинили протиправну діяльність начальника відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом Державної податкової служби у Хмельницькій області,… Далі »

У Вовковинцях під реконструкцію дільничної лікарні заведуть майже 5 млн. грн У Вовковинцях під реконструкцію дільничної лікарні заведуть майже 5 млн. грн

Деражнянська центральна районна лікарня Хмельницької області 20 листопада за результатами тендеру уклала угоду з ТОВ «Ізяславтрансбуд» на реконструкцію нежитлової будівлі… Далі »

Хмельниччина продовжує залежати від імпорту Хмельниччина продовжує залежати від імпорту

У Хмельницькій області обсяги експорту товарів та послуг за січень–вересень 2012р. становили 361,9 млн.дол. США, імпорту – 455,3 млн.дол. Порівняно з січнем–вереснем… Далі »

З грудня мінімальна пенсія зросте аж на 2 гривні З грудня мінімальна пенсія зросте аж на 2 гривні

З 1 грудня 2012 року мінімальна пенсія для громадян України збільшиться з 882 до 884 гривень, повідомляють “Коментарі”. У Пенсійному… Далі »