Хмельниччина продовжує залежати від імпорту

У Хмельницькій області обсяги експорту товарів та послуг за січень–вересень 2012р. становили 361,9 млн.дол. США, імпорту – 455,3 млн.дол. Порівняно з січнем–вереснем 2011р. експорт збільшився на 13,9%, імпорт – на 9,4%, повідомляє Головне управління статистики в області.

За даними облстату,  від’ємне сальдо зовнішньоторговельного балансу області становило 93,4 млн.дол. (за січень–вересень 2011р. – також від’ємне 98,4 млн.дол.).

Найвагоміші імпортні поставки серед країн СНД здійснювались з Російської Федерації, Білорусі; країн-членів ЄС – з Німеччини, Польщі, Нідерландів, Франції, Румунії, Італії, Чехії; інших країн – з Китаю, Саудівської Аравії, Туреччини.

Завозили на Хмельниччину, здебільшого, реактори ядерні, котли, машини; пластмаси, полімерні матеріали; засоби наземного транспорту, крім залізничного; чорні метали; електричні машини,  вантажні автомобілі, добриви, автобуси, продукти переробки нафти, трактори.

У загальному обсязі експорту найбільші поставки здійснювались до Російської Федерації – 39,9%, Німеччини – 9,2%, Казахстану – 5,1%, Іспанії – 5%, Польщі – 4,8%, Республіки Молдови – 4%, Італії – 3,4%.

Основу товарної структури експорту становили електричні машини; пластмаси і полімерні матеріали; зернові культури; керамічні вироби; молоко та молочні продукти, яйця птиці, натуральний мед; насіння і плоди олійних рослин.

Загалом, зовнішньоторговельні операції з товарами область здійснювала з партнерами з 101 країни світу.

Loading...
Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.