З грудня мінімальна пенсія зросте аж на 2 гривні

З 1 грудня 2012 року мінімальна пенсія для громадян України збільшиться з 882 до 884 гривень, повідомляють “Коментарі”.

У Пенсійному фонді України зазначили, що через збільшення з 1 грудня прожиткового мінімуму розмір мінімальної пенсії буде збільшений до його рівня.

Крім того, Пенсійний фонд провів перерахунок надбавок, підвищень, доплат, додаткових пенсій, розміри яких визначаються від прожиткового мінімуму.

Так, розміри збільшень для учасників та інвалідів війни, учасників бойових дій, членів сімей загиблих та померлих інвалідів війни та для учасників індійські, нагородженим медалями, складуть від 176,80 до 442 грн.

Крім того, розміри державної допомоги військовослужбовцям інвалідам I групи складуть – від 442,00 до 884,00 грн.

Розміри підвищень, передбачених Законом України «Про жертви нацистських переслідувань» становитимуть від 88,4 о до 442,00 грн.

Додаткові пенсії інвалідам-чорнобильцям складуть – від 265,20 до 442,00 грн.

Мінімальна пенсія шахтарям, на яких поширюється дія закону України «Про підвищення престижності шахтарської праці», і працівникам, зайнятим обслуговуванням зазначених осіб, становитиме – 2652,00 грн.

Крім того, розмір щомісячної доплати до пенсії за втрату годувальника членам сімей шахтарів, смерть яких настала внаслідок нещасного випадку на виробництві або профзахворювання з 1 грудня складе 884,00 грн.

Мінімальна пенсійна виплата інвалідам війни та учасникам бойових дій (без урахування пенсій за особливі заслуги перед Україною) з 1 грудня складе від 1458,60 до 2519,40 грн.

Як повідомлялося, в жовтні цього року мінімальну пенсію, яка складає 882 грн, отримало понад 135 тис. осіб, при цьому максимальну пенсію в розмірі 15 624 грн отримали 964 колишніх народних депутати.

Loading...
Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.