Облрада не дасть 3 млн. грн на ремонт обгорілого приміщення Управління СБУ

Президія Хмельницької обласної ради відмовилася винести на сесії облради проект рішення про надання грошової допомоги Управлінню СБУ в області на суму 3 млн. грн.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

Постійна комісія обласної ради з питань науки, освіти, культури, молодіжної політики, спорту, туризму та інформаційного простору підтримала пропозицію депутата Віталія Олуйка виділити 3 млн. грн на СБУ.

“Будівля обласного СБУ сьогодні більше схожа на рейхстаг. Половина офіцерів працює штукатурами, а інша половина воює на сході країни. Три мільйони гривень – це адекватна сума для підтримки цього відомства. Загалом, їм треба 28 мільйонів”, – зазначив Олуйко.

Проти цього виступили голова ради Іван Гончар і головний фінансист краю Сергій Пенюшкевич.

“Якщо ми почнемо розкидатися коштами на приміщення державної власності, то наприкінці року не буде чим платити заробітні плати. З цього приводу мав розмову з керівником обласного СБУ. За його словами, потреба у зовнішньому ремонті будівлі служби становить 600 тисяч гривень. Ми зійшлися на тому, що обласна рада виділить лише 250 тисяч”, – сказав голова ради.

Його підтримав директор департаменту фінансів облдержадміністрації Сергій Пенюшкевич.

“Справа у тому, що для обласної ради є дещо інші пріоритети на кшталт майбутньої ціни на російський газ. Нині невідомо, скільки восени і взимку доведеться платити за спожите блакитне паливо. Крім цього, є купа питань щодо індексації заробітних плат, медикаменти. У межах можливого обласний бюджет виділяє допомогу СБУ, але це не наш обов’язок, а лише допомога”, – зауважив він.

Як писав НГП, керівництво Управління СБУ у Хмельницькій області 19 березня клопотало перед обласною радою щодо виділення коштів з бюджету для відновлення адміністративної будівлі, службового транспорту та зв’язку Управління.

Розмір збитків, завданих приміщенню есбеушників під час подій 19-20 лютого цього року, становить понад 20 млн. грн.

Як відомо, 19 лютого відбувся штурм приміщення обласного СБУ активістами Майдану. Його закидали “коктейлями Молотова”.

Під час штруму СБУ вогнепально було поранено 6 людей. Двоє з них, 72-річна жінка і 21-річний хлопець померли.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Потрібно щоб ті люди, які організовували штурм та підпал СБУ зараз організували відновлення цієї будівлі, а не сиділи в теплих кабінетах і протирили штани на екріслах. Мені здається це буде справедливо. Адже Порошенко обіцяв ремонтувати стадіон “Динамо” то він прикладає до цього зусилля

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.