На Хмельниччині більше третини підприємств працювали нерентабельно

На Хмельниччині за січень–вересень 2012р. великими та середніми підприємствами області одержано фінансовий результат у сумі 193 млн.грн. збитку.

Як повіломили у Головному управлінні статистики в області, більше третини підприємств працювали нерентабельно і допустили 579 млн.грн. збитку, решта підприємств одержали 386 млн.грн. прибутку.

З найкращим фінансовим результатом у сумі 18 млн.грн. прибутку завершили 9 місяців п.р. промислові підприємства області. Значною мірою на формування такого показника вплинула прибуткова діяльність підприємств переробної промисловості.

Найгірший фінансовий результат у сумі 152 млн.грн. збитку зафіксований у підприємств торгівлі, ремонту автомобілів, побутових виробів та предметів особистого вжитку, що становить 80% загальнообласного показника.

Вагомих збитків зазнали підприємства сільськогосподарської галузі, мисливства та лісового господарства – 39 млн.грн., транспорту та зв’язку – 18 млн.грн.

Loading...
Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.