Підприємства Хмельниччини продовжують нести збитки – статистика

За січень-березень 2014 р. великими та середніми підприємствами Хмельницької області одержано фінансовий результат (сальдо) в сумі 1 млрд. 609 млн. грн. збитку, проти 40 млн. грн. збитку у відповідному періоді минулого року.

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

Разом з тим, дві третини підприємств працювали рентабельно та одержали 296 млн. грн. прибутку. Рештою підприємств допущено 1 млрд. 905 млн. грн. збитків. 

Найгірший фінансовий результат спостерігався у промислових підприємств (1 млрд. 451 млн. грн збитку).

Вагомих збитків (сальдо) зазнали також підприємства оптової та роздрібної торгівлі, ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів (93 млн. грн.), транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності (37 млн. грн.), сільського, лісового та рибного господарства (28 млн. грн.).

Прибутковими за І квартал 2014 р. серед видів економічної діяльності були лише будівництво, діяльність у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування, надання інших видів послуг.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Хотіли європи, тож маємо.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.