Хмельницька ОДА шукає наступників Ядухи

Хмельницька обласна державна адміністрація оголосила конкурс із зарахування до кадрового резерву на посади голови ОДА і керівників районів.

Про це зазначено на офіційній сторінці ОДА.

До участі в конкурсі допускаються особи, які є: громадянами України; вільно володіють державною мовою; мають повну вищу освіту; мають стаж державної служби чи служби в органах місцевого самоврядування не менш як п’ять років та займають (займали) посади в державних органах чи органах місцевого самоврядування не нижче четвертої категорії, а на посади голів районних державних адміністрацій не нижче п’ятої категорії або мають стаж роботи не менше як п’ять років на посадах керівників державних підприємств, установ та організацій, їх заступників.

Про високі посади годі мріяти тим кандидатам, які досягли встановленого законом граничного віку перебування на державній службі; визнані в установленому порядку недієздатними; мають судимість, що є несумісною із зайняттям посади державного службовця.

Loading...
Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Шо крысы розвурушились? А как же богом посланный великий Вася? А как же жидоборец Игорек ВсемЖидамДолжанский?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.