Екс-голова Хмельницької районної ради безпідставно роздавала землі

Екс-голова Хмельницької районної ради Катерина Андрійчук під час сесії 18 вересня 2013 року при розгляді проекту рішення «Про затвердження  технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок», за словами одного з депутатів райради, допустила порушення, в результаті яких заподіяно шкоду інтересам держав. Зокрема, Андрійчук К.П. ознайомила депутатів з проектом рішення, який був попередньо розданий депутатам, де підприємцю. пропонувалось до затвердження одну технічну документацію на земельну ділянку площею 10 га.

В ході голосування депутати не обговорювали та не голосували за затвердження інших нормативних грошових оцінок стосовно земельних ділянок для Барилюка В.І., окрім 10 га, вказаних у проекті рішення.

Однак, згодом в остаточному рішенні, котре підписала пані Андрійчук, вказаному громадянину затвердили без відповідних заяв та технічної документації додатково майже 125 га.

Протокол засідання комісії

v_13

Проект рішення, за котрий голосували депутати

r_24

r_25

Рішення, котре підписала Катерина Андрійчук

s_11

s_21

s_31

Є і попереднє рішення прокуратури

pr_21

pr_22

Теги: , , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 10

 1. І що тепер? Тільки констатація фактів? Яке витікає рішення? Що далі?

 2. районна рада не може надавати ділянки ,лише затверджувати грошову оцінку!!!!

 3. рада не надає землі!!!!

 4. От вона і “затвердила” щоб хтось надав, просто підробила рішення, щоб отримати гроші і відвести людей на антимайдан.

 5. Наполеончик Борюсик обзовись. Ты только шкодишь: то образование плохое, то лагеря не те, то нормативки нет, а медицина классная. Борилюк после решения сессии заключил вероятно договор, проплатил арендную плату. Если сейчас аннулируют решение – деньги нужно возвращать. А под руководством Молдована ПП ЦРЛ допустила нарушений, приведших до убытков на сумму 306 300 грн. и нарушений, не приведших до убытков на сумму 80 200 грн. И это правоохранительные органы пропустили – наказание штраф. ИНТЕРЕСНО………………..

 6. Если это Борюсик, то надо его изолировать! А то возомнил себя Робингудом. Правильно, надо его в тюрьму посадить! А то мешает гроші державні розкрадати. А вы купите его, предложите денег. Только все знают-он не возьмёт!!! Робингудам деньги не нужны.

 7. Ага, доигрались рыговские халуи! Там если покопать, то на лет 10 наберется. Сажать надо таких землекрадов чтоб другим не повадно было. Только страх может прекратить этот деребан в стране.

 8. На великий хвіст, що у кота називається членом тіла насипите солі! Схема перевірена, підставна, потрібно кримінальний кодекс міняти,щоб засудити! Молоді “Робін-бузьки” вчитися, вчитися,але пізно – у вас аналогічні створились стереотипи.

  А лекар Молдован от жизни, остальні від ринку!

  • Осталось больницу его именем обозвать и бюст бронзовый поставить в скверике

 9. Хапали ті,тепер ці,які зміни? Розкрадають ту державу,як можуть і не можуть. Маршрути для перевізників понабирали ті і ці,які зараз працюють. До чого котимся? До руйнації ! Казнокради пішли,вже рік не крадуть,а грошей немає. Як це розуміти?нова влада кишені набиває? Абсурд повний! Хто мав,той має! Хто не мав,то сосітє!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.