Влада Хмельниччини заробила на землі майже 5 млн. грн

З початку року у Хмельницькій області від продажу земельних ділянок до бюджету різних рівнів надійшло майже 5 млн. грн.

Як повідомили НГП в Управління Держкомзему у Хмельницькій області, за січень-жовтень цього року органи місцевого самоврядування та виконавчої влади продали 99 земельних ділянок загальною площею 24,08 га, вартістю 4,52 млн. гривень та прав оренди на 16 земельних ділянок, загальною площею 1,84 га, вартістю 664,89 тис. гривень.

До державного та місцевих бюджетів з початку 2012 року надійшло 4,99 млн. гривень, у тому числі – до державного бюджету 0,47 млн. гривень.

Це становить 166% від запланованих показників надходжень на 10 місяців поточного року.

Loading...
Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

 1. Невтомність та працездатність голови Хмельницької ОДА Василя Степановича Ядухи у використанні посади для забезпечення зростання благополуччя своєї сім’ї не перестає дивувати. Його відомість в цьому плані давно сягнула за межі Подільського краю і стала предметом журналістських розслідувань програми “Гроші” телеканалу “1+1” та “Знак оклику” на “ТВІ”.
  З репортажів тележурналістів вся українська громада дізналась про володіння Ядухою через свою дочку рибними ставками області, надання синові губернатора в оренду по сміховинним цінам територій колишніх підприємств в Хмельницькому, масове дарування його дружині земельних ділянок в різних районах області від студентів, які отримували їх незадовго до цього від місцевих держадміністрацій та рад.
  Отак і проходить все життя пана Ядухи в невтомній праці (для своєї користі). При цьому, якщо час для відпочинку в “напруженому” графіку роботи ще можна відшукати, то з місцем дозвілля виникли проблеми. Вирішивши одного разу змінити існуючий стан речей, Василь Степанович негайно віддав відповідну вказівку своїм підлеглим.
  І ось, на сесії Хмельницької облради 29 вересня Управлінням комунального майна ОДА було ініційовано прийняття рішення № 21-13/2012 “Про внесення змін до рішення обласної ради від 18.05.2011р. № 22-04/2011 “Про затвердження Програми приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області на 2011-2015 роки”. Зокрема, до переліку об’єктів, які підлягають приватизації, було включено базу відпочинку Хмельницького університету управління та права, яка знаходиться в с. Пирогівці поблизу обласного центру.
  Вказана база відпочинку, яка розкинулась в мальовничій місцевості на площі 12 га, в 1994 році рішенням облради була включена до природно-заповідного фонду, як парк-пам’ятка ім.Мицишина. На території парку розташовувалась база відпочинку “Івушка” хмельницького заводу “Новатор”, однак, в 1997 році завод, з метою економії витрат підприємства, передав її на утримання ХУУПу, котрий одночасно уклав з Управлінням екології ОДА зобов’язання про збереження парку-пам’ятки.
  Проте, в червні 2012 року представниками ХУУПу, на переконливе “прохання” Ядухи, було укладено договір оренди об’єктів бази з ТОВ “Поділля-інвест сіті”, керівником якого, за словами обізнаних осіб, є підставна особа керівника ОДА – тридцятирічний мешканець одного із сіл сусідньої області. Однією з цікавинок укладення договору оренди є те, що база була оцінена лише в суму близько 150 тисяч гривень, а орендна плата не дотягує до 3 тисяч гривень на місяць. При цьому, ТОВ “Поділля-інвест сіті” отримало пріоритетне право на приватизацію майна бази відпочинку, яку, після “відмашки” облради, можна очікувати вже найближчим часом.
  Однак, не варто сподіватись що чергове придбання губернатора заспокоїть його непосидючу натуру. На часі згадується анекдот про розмову двох обранців Верховної Ради. “ – Ну, що, Петре, ми народні депутати вже декількох скликань, маємо усе – гроші, землю, авто, вілли за кордоном. Можливо час подумати про людей? – Ти правий Миколо, як завжди, по душ 100-150 кожному з нас не завадило б.”.

  Степан Бойко

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.