Дерикот: перед реорганізацією ХУУПу необхідно врегулювати питання комунального майна

Голова Хмельницької обласної ради Микола Дерикот заявив, що перед реорганізацією комунального закладу “Хмельницький університет управління та права” (ХУУП) необхідно врегулювати питання комунального майна.

Про це він повідомив у коментарі “Незалежному громадському порталу”.

“Насамперед ми маємо з Міністерством освіти і науки та президентом Одеської юридичної академії Сергієм Ківаловом узгодити питання комунальної власності хмельницького вузу. Для мене оптимальний варіант – передача в користування одеситам комунального майна за одну гривню”, – сказав він.

Дерикот зауважив, що не слід забувати, що комунальне майно не на сто відсотків використовується ХУУПом.

“Є кафе, банкомати тощо. Загалом, 27 орендарів у приміщеннях університету управління та права”, – додав голова облради.

“Мене, як голову ради, цікавить подальша доля майна. Стратегією розвитку Хмельницького університету управління та права займається профільним заступник голови облдержадміністрації разом із обласним департаментом освіти і науки. Попередньо з головою ОДА Василем Ядухою дійшли консенсусу – вуз повинен готувати якісних спеціалістів і забезпечувати їх працевлаштуванням”, – резюмував посадовець.

Дерикот зазначив, що до кінця року це питання варто втрясти, оскільки з 2014 року Бюджетний кодекс забороняє фінансувати з обласного бюджету комунальні навачальні заклади за напрямками “правознавство” і “менеджмент”.

Як повідомляв НГП, 3 жовтня цього року трудовий колектив комунального закладу “Хмельницький університет управління та права” (ХУУП) виявив бажання приєднатися до Національного університету “Одеська юридична академія” на правах юридичної особи.

Вони порушити клопотання перед керівництвом Хмельницької облдержадміністрації і обласної ради про розгляд рішення загальних зборів трудового колективу “вишу” щодо реорганізації Хмельницького університету управління та права шляхом його приєднання до Національного університету “Одеська юридична академія” з подальшим розглядом питання у Міністерстві освіти і науки України.

Крім цього, трудовий колектив направив звернення до президента Одеської юридичної академії Сергія Ківалова про розгляд питання щодо приєднання у структуру національного закладу Хмельницького університету управління та права.

Довідка НГП. Хмельницький університет управління та права – вищий державний навчальний заклад, який створено постановою Кабінету Міністрів України № 606 від 4 серпня 1995 року. Заснований у 1992 році і є комунальною власністю Хмельницької обласної ради.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 2

  1. А чому не розглядається питання, щодо надання цьому вишу статусу факультету Хмельницького національного університету? Чи так вже обов’язково стелитися під ківалова-кідалова, який є генетичним і заслуженим (його заслуги визнані рашею і партією регіонів) українофобом?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.