Хмельницький Майдан: простих громадян дістала ця влада – ВІДЕО, ФОТО (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Обурені хмельничани на Майдані. Фото Віталія Тараненка

Обурені хмельничани на Майдані. Фото Віталія Тараненка

У Хмельницькому на Народне Віче зібралося понад дві тисячі людей. На 13.00 люди ще підходять.

Мітингувальники зазначають, що прийшли висловити підтримку учасникам столичного Євромайдану, яких із застосуванням сили розігнали бійці “Беркуту” в ніч на 30 листопада. Хмельничани засуджують вчинки силовиків і вимагають повної люстрації влади.

Випадковий хмельничанин перед початком віче обурювався сучасним станом в державі і каже, що в омоні (беркуті) “одні дебіли”.

[2ynWXpwq4IU]

На хмельницький Майдан завітав виконавчий директор Асоціації хмельницьких ринків Олександр Сміховський, який ще очолює обласну Ради підприємців при Хмельницькій облдержадміністрації. Однак виправляє – на Майдані він, як представник  хмельницьких ринків. Говорить, що його обурила поведінка беркутівців до мирних демонстрантів у Києві.

[ZTThsgkZWPk]

Жінки старшого віку з Хмельницького засудили беркутівців. До розмови приєднується сивий чоловік і стверджує, що “потрібно усувати цю банду, яка безбожно краде”.

[OWyRuhQ9ENQ]

У розмові з журналістами депутат Хмельницької обласної ради від ВО “Свобода” Олександр Симчишин заявив, що завтра на хмельницьких підприємствах будуть створюватися страйкові комітети, як реакція на останні події в Україні.

[H-NlTgxkClM]

Громада скандувала “Зека – геть” і вимагала хмельницького міського голову Сергія Мельника (член ВО “Батькывщина”) на майдан.

[e4bibrmBVKg]

Також на Майдан вийшли батьки з дітьми.

[-8070Ixeww0]

Найменші тримали красномовні плакати.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. дострокові виборі президента!!!!владу НАРОДУ!!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.