Кравчук відмовився від оцінки “відмінно” для обласної ВО “Батьківщина”

Народний депутат України і голова Хмельницької обласної організації ВО “Батьківщина” Василь Кравчук оцінив роботу партійної організації на “задовільно”.

Таку оцінку сьогодні він дав на прес-конференції з журналістами.

“Ми підбили підсумки роботи обласної “Батьківщини” на основі парламентських виборів. Я не можу сказати, що вона спрацювала на п’ять балів. Проте представництво є у кожному районі. Тому, вважаю, що обласна організація функціонує задовільно”, – зазначив нардеп.

В.Кравчук прокоментував й взаємодію фракції ВО “Батьківщина” у Хмельницькій обласній раді з іншими опозиційними силами.

“Відбулися процеси “тушкування”, через які частину одномартійців виключили з фракції. Також хотілося б бачити кращу монолітність роботи. В цілому, робота Хмельницької облради дещо скопійона з фракції Партії регіонів у Верховній Раді – там працює лише рука, а в обласній раді – кивок голови”, – зауважив бютівець.

Політик резюмував, що обласна влада добре спрацювала у частині залякування опозиціонерів, тим самим немає єдності опозиційних сил в облраді.

[g1MZyS1H4Hw]

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Один коментар

  1. один нюанс – оцінку роботи партійної організації має давати не Кравчук, а обласна звітно-виборча конференція. Що стосується задовільно-незадовільно, то це і є ті дві оцінки, якими робота оцінюється, в статуті партії ВО “Батьківщина” немає ні пятибальної, ні дванадцятибальної системи.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.