У хмельницьких опозиціонерів розбіжності щодо координації акції “Вставай, Україно!”

Народний депутат України від ВО “Свобода” і голова Хмельницької свободівської облорганізації Ігор Сабій вважає, що координаторами хмельницької акції “Вставай, Україно!” мають виступати керівники обласних осередків відповідних політичних сил.

Про це сьогодні він сказав журналістам на прес-конференції у Хмельницькому.

“Взагалі координаторами акції є голови обласних організацій від опозиції. Зокрема, я, як голова свободівської облорганізації, Кравчук – від ВО “Батьківщина”, Корнійчук – від УДАРу. Звичайно, Олександр Ксенжук, як керівник обласного осередку “Фронту змін”, може долучатися, але його ніхто не уповноважував і не призначав координатором акції “Вставай, Україно!” – сказав І.Сабій.

[lbjcLpPioGQ]

На його думку, голова Фронт змін не може керувати партійцями з ВО “Свобода”, як і керівник ВО “Батьківщина” чи Удару.

І.Сабій назвав орієтовну дату проведення акції “Вставай, Україно!” у Хмельницькому – не раніше 21 квітня.

В інтерв’ю НГП керівник обласного осередку Фронту Змін Олександр Ксенжук заявив, що 28 березня відбулося засідання обласного Комітету опору диктатурі, на якому були присутні, як опозиційні представники, так і члени громадських організацій.

“Мене одноголосно обрали відповідальним за акцію у Хмельницькому “Вставай, Україно!”. Зараз проводимо підготовчі заходи: обдзвонюємо прихильників і гуртуємося до участі в акції. Також плануємо долучити до заходу 40 громадських організацій”, – зазначив О.Ксенжук.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 8

  1. Такі питання публічно не виносяться. ЗМІ не розказуються.

  2. Дивлюся я на вас і думаю: невже правда в Хмельницькому можуть існувати такі горе-лідери, примітиви. Прости їм, Боже, бо не відають, що творять. Позор.

  3. Скільки будуть платить за участь. Куди звертатись.

  4. Сабію треба полікувати голову!

  5. правильно все він каже. Є три партії – Свобода, Удар, Батьківщина, хай їх голови і будуть співкоординаторами. А що таке фронт змін, де воно і з ким?

  6. Ещё ничего нигде нет,а делёж начался:”Курочка в гнезде,яичко в жопе,а мы уже со сковородкой бежим.”

  7. керівники акції “Вставай Україно!” звертаються через змі створювати в областях штаби з підготовки акції. звертаються до всіх організацій входити в ці штаби з підготовки акції. це саме говорять представники “Свободи” в ефірах TVi. в області опозиційні сили (понад 40 організацій) об’єднані в Комітет опору диктатурі. “Свобода” є членом об’єднання. деякі організації вже почали підготовку за своїм планом. для підготовки та координації дій був створений штаб з підготовки, куди увійшли учасники КОДу. для порядку обраний голова штабу, один з учасників об’єднання, О.Ксенджук. підняті головою обласної “Свободи” питання є технічними, які вирішуються на засіданні КОД, учасником якого є “Свобода”. пропоную вам на наступний раз все таки прийти на засідання. жодних питань яких би ми не змогли вирішити – немає

  8. Ніде не бачив інформацію щоб Сабій, Кравчук, Корнійчук доручали комусь якісь повноваження, а рішення без них виглядають не серйозно. Всі розуміють, що акція на 90% буде залежати від 3 партій

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.