КРУшники під час ревізії фінуправління Хмельницької міськради виявили порушень на 9 млн грн

Фахівці Держфінінспекції в Хмельницькій області під час ревізії Фінансового управління Хмельницької міської ради виявили порушень на суму понад 9 млн грн.

Таку інформацію надала прес-служба Держфінінспекції у Хмельницькій області.

Зокрема, через те, що на сесіях міської ради були прийняті рішення щодо зарахування суб’єктам господарювання у сплату пайового внеску на створення і розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста не в грошовій формі, як це передбачено Бюджетним кодексом України, а шляхом передачі в комунальну власність територіальної громади збудованих житлових та нежитлових приміщень, виконання робіт тощо, до спеціального фонду бюджету м. Хмельницького упродовж 2010–2012 рр. не надійшло доходів на суму 4,5 млн грн.

Окрім того, фінінспектори виявили, що кошти пайової участі у розвитку інфраструктури міста на суму майже 5 млн грн зараховані не до міського бюджету, а до Цільового фонду Хмельницької міської ради.

За недотримання вимог законодавства посадові особи міської ради притягнуті до адміністративної відповідальності, а про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.