Держгірпромнагляд розпочав перевірки цукрових заводів області після смертельного випадку

Фахівці теруправління Держгірпромнагляду у Хмельницькій області перевіряють стан промислової безпеки та охорони праці на цукрових заводах області.

Як повідомляє прес-служба відомства, під час проведення перевірок особлива увага звертається на дотримання вимог безпеки під час виконання робіт: у ємностях, колодязях, силосах; ремонтних робіт; під час експлуатації котлів; підготовки цукросировини, експлуатації машин, обладнання; дотримання вимог електробезпеки; відповідність виробничих будівель, приміщень вимогам нормативно-правових актів з охорони праці; навчанню працівників з питань охорони праці тощо.

Нагадаємо, що 24 серпня стався нещасний випадок із смертельним наслідком з працівником ПАТ «Теофіпольський цукровий завод».

Під час вивантаження цукру із складу безтарного зберігання, оператор виробничої ділянки потрапив у вивантажувальний бункер та був засипаний цукром, внаслідок механічної асфіксії (удушення) помер.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.