У Хмельницькому свободівці вимагають заборонити ямковий ремонт доріг

Фракція ВО “Свобода” у Хмельницькій міській раді вимагає у міського голови Сергія Мельника  заборонити ямковий ремонт доріг, під час якого найбільше розкрадаються бюджетні кошти та звільнити керівника комунального підприємства по будівництву, ремонту та експлуатації доріг.

Відповідний текст звернення, який є у розпорядженні НГП, свободівці сьогодні надіслали хмельницькому меру.

Фото з сайту pravda.if.ua

Фото з сайту pravda.if.ua

“Дорожнє покриття перебуває в незадовільному стані. Це спричиняє небезпеку для водіїв та пасажирів, завдає шкоди автотранспорту, сповільнює рух. Люди втомилися ремонтувати свої авто. Через бездіяльність посадовців міста та керівництва КП міськими дорогами проїхати просто неможливо. При цьому щороку на капітальний та поточний ремонт автошляхів виділяються мільйони гривень з коштів платників податків, але навіть відремонтовані дороги швидко руйнуються”, – йдеться у зверненні фракції ВО “Свобода”.

“Під час ремонту списуються та розкрадаються величезні кошти. Ніхто не несе відповідальності за якість дорожнього покриття. Керівник КП по будівництву, ремонту та експлуатації доріг Гладун М.М. переховується від журналістів та відмовляється надавати пояснення щодо стану доріг в місті”, – наголосили свободівці.

Крім того, фракція ВО “Свобода” у Хмельницькій міській раді просить мера провести службове розслідування для з’ясування причин швидкого зносу доріг, відремонтованих у 2010-2012 рр. І водночас зобов’язати підрядні організацій, які здійснювали ремонт в 2010-2012 роках, згідно державних будівельних норм, виконати ремонт за власний кошт.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

 1. підтримую вимоги

 2. Хлопче, прошу тебе не сунь сюди тернопільскі новини, не цікаві вони нам.

  Є купа тернопільських сайтів, йди туди коментуй, коли так переживаєш за долю тернополян і їх дороги. хай тернополяни проводять акції, протестують, проводять автопробіги, хай боряться з тим що є.

  Я хмельничинан, я в шоці від наших доріг в місті. В шоці, коли лопатою прихлопують асфальт в ямці.

  Я підтримую те, що каже “Свобода” як людина, яка їздить по цих дорогах і щодня “не злим тихим словом” згадує Мельника і його оточення. Мельник роби щось!

 3. На моїй пам’яті це найгірші дороги за весь час

 4. І що? З Тернополя чи Франківська. Будуть там вибори, люди проголосують за інших. Яку то має різницю, від того дороги в Хмельницькому кращі не стануть. Яма на ямі, хто буде відповідати?

 5. в хмельницькому дві біди: мер і дороги

 6. защітнічки мера: ви що по інших дорогах як ми їздите? чи може це Гладун все пише. Скільки вкрав на ремонті за останні роки. Га?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.