Про помічників депутатів ВР від Хмельниччини

Лише 2 з 11 народних обранці від Хмельниччини (інформацію про кількість депутатів взято з офіційного сайту Хмельницької обласної ради) оприлюднили списки свої помічників-консультантів у відповідь на  запит активістів руху ЧЕСНО. Ними стали позафракційний Лабазюк Сергій Петрович та УДАРівець Корнійчук Олександр Олександрович. Останній, щоправда, оприлюднив лише список помічників-консультантів, котрі працюють на постійній основі та отримують заробітну плату з бюджету.

На переконання активістів руху ЧЕСНО, громадяни України мають право знати імена осіб, які отримали статус помічників-консультантів депутатів, допомагають парламентарям здійснювати їхні повноваження, а отже – безпосередньо впливають на діяльність депутата.

Наявність «корочки» помічника народного депутата надає низку переваг, наприклад, безперешкодний доступ у приміщення органів влади, на засідання органів влади, а також доступ до наявної у депутата інформації,  баз даних та телекомунікаційних мереж Парламенту. Також частина помічників утримується коштами платників податків, вони можуть мати статус держслужбовців з чималими пенсіями, допомогою на оздоровлення у розмірі посадового окладу тощо.

Теги: ,
Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Олег Черненко

Олег Черненко

Представник руху ЧЕСНО в Хмельницькій області, голова ГО "Хмельницька ініціатива"

Коментарів: 7

  1. а можна взнати хто??

  2. Ну, ну, таке громке заглавіє, а в результаті-пшик

  3. Таке відчуття, що ваш “Портал вільних людей” не такий уже вільний!

  4. вот вот шуму сделал а толку… чтото владелец сайта и типа медиа группы помоему тут лажа и контора шарашкина

  5. ось інформація про помічників даних депутатів на сайті руху ЧЕСНО http://www.chesno.org/events/760/

  6. НАСТЯ ПАНАСЮК, 3 ГОДА МИЕЛОДИСПЛАСТИЧЕСКИЙ СИНДРОМ ТРЕБУЕТСЯ СРОЧНАЯ НЕРОДСТВЕННАЯ ТКМ http://helpkids.org.ua/newkids/panasyuk-nastya/

  7. НАСТЯ ПАНАСЮК, 3 ГОДА МИЕЛОДИСПЛАСТИЧЕСКИЙ СИНДРОМ ТРЕБУЕТСЯ СРОЧНАЯ НЕРОДСТВЕННАЯ http://helpkids.org.ua/newkids/panasyuk-nastya/

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.