Герега і Буряк представили Хмельниччину у рейтингу найбагатших українців

Народні депутати України від Партії регіонів Олександр Герега і Сергій Буряк потрапили у сотню найбагатших українців за версією журналу «Forbes».

Зокрема, О.Герега посів 53 місце із минулорічними статками на суму 206 млн. дол. Якщо порівняти з 2011 роком, то гаманець власника мережі “Епіцентр” був товстішим – 286 млн. дол.

С.Буряк розташувався ближче до кінця рейтингу – на 80 місці зі 150 млн. дол. Основний бізнес цього регіонала зводиться до сільськогосподарського вектору (агрохолдинг “Сварог Вест Груп”) та банківської сфери (сімейний разом з братом Олександром “Брокбізнесбанк”). Заробітки за 2011 рік у пана Буряка становили 135 млн. дол.

Загалом, сукупні статки 100 найбагатших українців становлять 55 млрд. дол., що на один мільярд більше ніж рік тому. У рейтингу немає жодного нардепа, який би не входив до владних фракцій.

Крім цього, офіційно засвічені активи сина президента Олександра Януковича – подорожчали з 99 млн. дол. до 187 млн. дол.

Як відомо, на парламентських виборах Олександр Герега здобув перемогу у 192 виборчому окрузі, а Сергій Буряк – на 190 окрузі Хмельницької області.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Мацьков вже призначив керівником Гродоцького райоу Свіжого (свого керівника передвиборчого штабу). Грунт для протягування Яника на 2015 рік у 192 окрузі вже готовий. 60% забезпечено.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.