Кравчук вимагає у Яценюка виключити з фракції нардепів, які не голосували за відставку уряду

Хмельницька обласна партійна організація ВО “Батьківщина” вимагає у голови фракції ВО “Батьківщина” у ВР Арсенія Яценюка виключити з фракції нардепів, які не голосували за відставку уряду.

Як повідомив НГП голова облорганізації ВО “Батьківщина”, нардеп Василь Кравчук, за відповідне рішення одноголосно проголосували члени обласного партійного бюро у четвер.

“Люди, які пропустили голосування без поважних причин за законопроект про недовіру уряду Азарова, мають бути виключені з фракції ВО “Батьківщина”. Тому що, всі кандидати у народні депутати перед виборами давали присягу і підписувалися під тим, що будемо боротися з цим злочинним режимом”, – сказав В.Кравчук.

За його словами, мова йде про народних депутатів В.Данілова, Д.Дзензерського, М.Мартиненка, А.Павелко, Л.Сергієнко, С.Фаєрмарко.

“Я вважаю, що своїми діями ці політики підіграли діючій владі. І, мабуть, є залежними від неї”, – припустив бютівець.

Крім цього, партійне бюро хмельницької ВО “Батьківщина” у зверненні до Яценюка висловило пропозицію персонально закликати вказаних нардепів скласти депутатські мандати.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 2

  1. …вы когда-нибудь видели честного политика?
    33 Продавайте имения ваши и давайте милостыню. Приготовляйте себе вместилища не ветшающие, сокровище неоскудевающее на небесах, куда вор не приближается и где моль не съедает,
    34 ибо где сокровище ваше, там и сердце ваше будет.
    (Лука 12:33,34
    Сайт многодетных: lukava-vlada.narod2.ru

  2. честного политика нет, у нас чем дальше тем хуже

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.