Хмельницькі журналісти поскаржилися “Репортерам без кордонів” на нардепа-бютівця

Представники громадськості та журналісти Хмельницького вважають безпідставний судовий позов до власного кореспондента “Дзеркала тижня” Світлани Кабачинської з боку народного депутата ВО “Батьківщина” Олега Лукашука та закликають відреагувати  парламентський комітет зі свободи слова, Національну спілку України, організацію “Репортери без кордонів”.

Відповідну заяву 28 січня підписало понад 30 осіб.

“На наших очах відбувається залякування та переслідування журналіста. Це не дивно для чинної влади, яка цілеспрямованно згортає демократію в Україні. Дивує те, як активно їй допомагає у цьому Олег Лукашук. Хоча статус опозиціонера, завдяки якому він знову отримав депутатський мандат, зобов’язує його захищати демократичні завоювання, серед яких на чільному місці – свобода слова і незалежність ЗМІ. Якщо ж він чинить навпаки – переслідує і залякує журналіста, – то чим відрізняється від нинішньої влади?” – говориться у заяві.

Як повідомляв НГП, Хмельницький міськрайонний суд 25 вересня 2012 року визнав наклепом інформацію щодо Лукашука в статті «Зачистка» (“Дзеркало тижня”, №20 від 2.06.2012 ) і зобов’язав автора С.Кабачинську компенсувати йому моральну шкоду в розмірі 10 тисяч гривень (плюс ще 100 за судові витрати), а редакцію — 1 гривню.

Схожі матеріали:

Теги: , , , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.