Хмельницька журналістка має сплатити 10 тис. грн опозиційному депутату за наклеп

Хмельницький міськрайонний суд присудив власному кореспонденту “Дзеркала тижня” у Хмельницькій області Світлані Кабачинській виплатити за наклеп 10 тис. грн  опозиційному народному депутату, кандидату у народні депутати у 187 виборчому округу Олегу Лукашуку.

Відповідна копія вердикту Феміди є у розпорядженні НГП.

Згідно з ухвалою, позов політика до журналіста задоволений частково. “Визнати недостовірною, такою, що не відповідає дійсності, порушує права, свободи, ганьбить честь, ділову репутацію інформацію, викладену в інформаційно-аналітичному тижневику “Дзеркало Тижня – Україна” (№20) у статті “Зачистка”: “Но тут выясняется: Лукашук тоже планирует идти на выборы. От Королевской – ведь он всегда был членом УСДП: и когда она было с (о), и когда – с Онопенко”. Визнати наклепом (виділення НГП) дії редакції та С.Кабачинської з виготовлення і поширення інформації відносно О.Лукашука”, – зазначається в ухвалі суду.

Олег Лукашук на мітингу Об'єднаної опозиції. Фото Віталія Тараненка

 

Також редакцію   “Дзеркало Тижня” зобов’язано спростувати неправдиву інформацію та стягнути 1 гривню моральної шкоди на користь Лукашука.

Як повідомляв НГП, Олег Лукашук подав позов за наклеп на журналістку Світлану Кабачинську наприкінці червня цього року і вимагав по 500 тис. грн компенсації моральної шкоди з кожного відповідача.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 5

  1. То для чого приймати ще один закон,виходить і цих досить.

  2. когда они уже нажрутся !!!

  3. Кого они выставили, Лукашука. Да его, Бройлера Мумуковича четвертовать нужно только за Чернеливку.

  4. Дуже приємно почути про себе щось нове.Поважаю думку кожного.Вірю в Вашу щирість та об’єктивність.Буде сміливість сказати все в очі, чекаю кожного: з понеділка по п’ятницю за адресою м. Красилів вул. Булаєнка 6А з 8.00 по 17.15.,у вихідні вул. Грушевського 84а кв.21. тел.098-07-600-70.

  5. нехай доброзичливий щирий депутат не просить допомоги в народу на допомогу воїнам а віддасть один місячний дохід із своїх кар’єрів і можна буде купити хоча би два БМП, а якщо це зроблять хоча би сто Лукашуків то москаля можна вигнати за три дні а не воювати чотири місяці

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.